Nová mega: statistika nuda je

Tisíc mrtvých je katastrofa, milion mrtvých statistika. Takto se dá uvažovat ve strategické hře Defcon, jejíž demoverzi přinášíme, stejně jako klient na online basketbal a vesmírnou střílečku. K tomu samozřejmě hromada upoutávek, třeba UFO: Extraterrestrials, Ingernal, Gran Turismo, Endwar, Stranglehold, MoH: Airborne a mnohé další.
Download týdne:
 
velikost: 60 MB
  
Každý očekává od hry něco jiného. Jeden perfektní grafiku a technické zpracování, druhý naopak neotřelé pojetí, nadmíru návykovou hratelnost a zábavu na dlouhou dobu. A možná se Defcon řadí k druhé jmenované kategorii díky své odvaze ukázat světu něco nového. Takto začíná naše recenze na Defcon, strategickou hru ve velkém měřítku. Nenechte si ujít její demoverzi.
 
Demoverze:
 
velikost: 180 MB
Demoverze online basketbalu, hratelného pouze po síti s volně vytvořitelným účtem.
 
velikost: 23 MB
Vesmírnou střílečku Evochron Alliance jsem vám nedávno představil prostřednictvím ukázky, nyní si můžete zahrát demoverzi.
 
Video:
 
velikost: 11 MB
Ukázka jízdy v extrémním terénu s normálním cestovním vozem v závodní hře X Motor Racing.
 
velikost: 50 MB
Pamatujete si na stařičké UFO: Enemy Unknown? Pak právě v případě UFO: Extraterrestrials si můžete všechny momenty původní hry zopakovat a přidat i nové zážitky. V šestiminutové ukázce hraní uvidíte i známé rasy, se kterými jste se již setkali dříve, stejně jako nováčky v řadách vlastních, i nepřátel. Je se na co těšit.
 
velikost: 30 MB
Upoutávka na fantasy RPG Two Worlds, které se řítí jak na PC, tak i na Xbox 360.
 
velikost: 18 MB
Klasické japonské RPG Trusty Bell se ukazuje jak po stránce příběhu, tak i ve svých soubojích. Typická manga grafika přitáhne nejednoho příznivce japonských RPG i ke konzoli Xbox 360.
 
velikost: 6 MB

  

Nová hra s Larou Croft v hlavní roli, kde bychom měli objevovat i střípky její minulosti. Upoutávka předvede rozmanitost problémů a prostředí, v nichž je budete řešit.

velikost: 6 MB
Upoutávka na tenisovou hru Smash Court Tennis, včetně tvorby vlastního tenisty a části zápasu.
 
velikost: 25 MB
Akční hra Ninja Gaiden Sigma se představí prostřednictvím ukázky bojových sekvencí s ninjou v hlavní roli.
 
velikost: 39 MB
Bitva mezi nebem a peklem se blíží. Obě strany povolávají do svých služeb ty nejmocnější smrtelníky. A peklo se rozhodlo povolat právě vás. Obdaří vás superschopnostmi, díky kterým se můžete vypořádat se zástupy nepřátel. V upoutávce uvidíte skvělé efekty, kterých by měla být hra plná. Pokud vás ukázka zaujme, můžete si přečíst i naši recenzi.
 
velikost: 83 MB
Ukázka testování závodní hry Gran Turismo HD, v níž si můžete prohlédnout nejen vlastní pokusy, ale také výsledky v podobě spanilé jízdy.
 
velikost: 39 MB
  
Závodní hra Gran Turismo HD s sebou přináší populární Nisan Skyline, který údajně slaví významné výročí.
 
velikost: 26 MB
Upoutávka ukazující filmovou atmosféru v akční hře Godfather (Kmotr) pro PS3.
 
velikost: 25 MB
Stařičká akční hra Gauntlet 2 se vrací na PS3 prostřednictvím služby Playstation Network. Klidně se podívejte, jak se bavívali herní pamětníci, kteří po této hře rádi sáhnou i na nové konzoli.
 
velikost: 3 MB

  

Final Fantasy III konečně doráží i k břehům starého kontinentu, takže si i vy můžete na svých NDS zahrát tuto klasiku. V anglických televizích běží reklamní spoty, které vám přinášíme. Pokud váháte nad koupí, přečtěte si naše preview.
 
velikost: 8 MB
Série Final Fantasy se ještě chvíli nezbavíte, tentokráte se hodlám zastavit u pokračování dvanáctého dílu ságy. Můžete si stáhnout nádhernou upoutávku na hru s podtitulem Reavenant Wings.
 
velikost: 6 MB
Když společnost Ubisoft před několika dny spustila internetovou stránku, která simulovala zpravodajské služby během probíhajících bojů většina hráčů předpokládala, že se zmiňovaná firma rozhodla stvořit novou akci, ne nepodobnou sérii Splinter Cell, či Rainbow Six. Lidé z francouzského gigantu se však usnesli, že stealth i jiných akcí už bylo dost a usoudili, že je na čase zaměřit se rovněž na jiné žánry. Výsledkem budiž Tom Clancy´s Endwar – real-time strategie z období třetí světové války. Upoutávka, která nyní spatřila světlo světa, vám zprostředkuje zmatenou atmosféru moderních bojů.
 
velikost: 13 MB
Ukázka náletu na most v letecké hře Warhawk.
 
velikost: 17 MB

  

Úchvatný trailer na MMORPG Granado Espada, v němž střídá akce poklidnou část, představuje se jak idylický barokní svět, tak i hektický svět bojů s monstry. Ostatně bližší informace o hře jsme vám již nedávno přinesli.
 
velikost: 5 MB
John Woo se rozšoupl společně se svým týmem a tak v jeho nové hře Stranglehold můžete zničit v podstatě cokoliv, na co si vzpomenete. Podrobněji to uvidíte v ukázce.
 
velikost: 5 MB
Součástí akční hry Stranhlehold jsou samozřejmě přestřelky, za něž by se nemusel stydět nejeden film. Podívejte se na ně sami a poznáte, kam se John Woo vydal.
 
velikost: 5 MB
  
A nakonec, nebo spíše na začátek, se objevila upoutávka s celou akcí tak, jak si ji vymyslel John Woo. Pokud vás hra Stranglehold zaujala, můžete se o ní dozvědět více.
 
velikost: 4 MB
Ukázka bitev ve strategické hře Ancient Wars: Sparta. Povšimněte si zejména možnosti rozdrtit protivníkovy jednotky jak vozovou jízdou, tak i bojovými slony.
 
velikost: 11 MB
Další díl budovatelské strategie Settlers by se měl vrátit zpátky ke kořenům, když bylo Dědictví Králů spíše slepou vývojovou větví.Uvidíte, co si klasici z Blue Byte vymyslí. Každopádně ukázka napovídá, že se bude jednat o návrat zdařilý.
 
velikost: 7 MB
Třetí Piráti z Karibiku se blíží do kin, z čehož vyplývá, že hráčům je třeba dodat i hru podle filmu. A jak se řeší logické problémy v této hře vám ukáže naše upoutávka.
 
velikost: 20 MB
Bojovka Mortal Kombat dostane nové pokračování s podtitulem Armageddon, které bude hlavně pro konzoli Nintendo Wii. Objeví se v něm i postava zvaná Meat a právě o ní se rozhodli hovořit vývojáři.
 
velikost: 65 MB
  
Výsadek na cizím území za druhé světové byl sám o sobě dostatečně adrenalinový zážitek, vy se však nyní můžete podívat na jeho akční počítačové zpracování z dílen Electronic Arts. Podrobnosti o hře případně naleznete v našem preview.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A