Nová mega: trailer české akce Cold War

Přestože se minulý týden ukázal být co se týče nových demoverzí neskutečně chudý a tak tuto oblast zastupuje jen několik hratelných ukázek méně známých her, čekají na vás i tak hody zajímavých materiálů. Určitě si tedy nenechejte ujít trailery her Cold War, Enter The Matrix či The Great Escape. Nechybí ani nové patche pro C&C: Generals a DFBHD.
Nová mega: trailer české akce Cold War

Demoverze

Letem světem v demu Airport Tycoon 2
Firma Global Star Software zveřejnila hratelnou demoverzi svého výtvoru Airport Tycoon 2, letecké simulace, ve které se však namísto role pilota ujmete pozice manažera a stavitele. Demo vám nabízí jedinečnou možnost vybudovat v období jednoho roku hlavní letiště v Tokiu, obsahuje kompletní 2 technologické levely a spoustu zajímavých budov.

Související informace (Airport Tycoon 2):
Homepage hry: http://www.globalstarsoftware.com/mini_sites/00294/index.htm
Výrobce hry: Sunstorm Interactive
Distributor hry: Global Star Software
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Rok 2003

Download (demo, 5,3 MB): Gamer`s Hell

Legacy: Dark Shadows - alpha verze
Nebývá příliš zvykem, aby tvůrčí týmy zveřejňovaly na Internetu hratelné ukázky svých připravovaných titulů, jsou-li v ranném stádiu vývoje. Společnost Razbor Studios vydala druhou alpha verzi své adventury Legacy: Dark Shadows. Daná verze hry sice obsahuje velké množství chyb, těšit se však můžete na více než půl hodinu mluvených dialogů, což jistě není malé číslo. Velikost hratelné ukázky je 139 MB.

Související informace (Legacy: Dark Shadows):
Homepage hry: http://www.legacythegame.com
Výrobce hry: Razbor Studios
Distributor hry: ?
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Rok 2003

Download (aplha verze, 139 MB): Gamer`s Hell


Patche

Patch pro anglickou verzi hry Mafia
Vydavatelská společnost Take 2 zveřejnila nový patch pro skvělou českou hru Mafia brněnského vývojářského týmu Illusion Softworks. Patch povětšinou opravuje některé problémy týkající se kompatibility hry s grafickými/zvukovými kartami a čipy. Využít ho však můžou pouze majitelé anglické verze hry, patche pro tu českou bychom se měli dočkat v průběhu následujících dnů a týdnů.

Související informace (Mafia: City of Lost Heaven):
Homepage hry: http://www.mafia-game.com
Výrobce hry: Illusion Softworks
Distributor hry: Take 2
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Vydáno

Download (patch, 16,8 MB): Doupě

C&C: Generals - patch
Nově přímo ze stránek Doupěte si můžete stáhnout další patch ve verzi 1.05, určený pro anglickou verzi hry C&C: Generals, zajímavé a také bezpochyby kvalitní realtime strategii a posledního dílu herní série Command & Conquer. Patch opravuje spoustu menších i významnějších chyb, majitelé hry by si ho však v žádném případě neměli nechat uniknout.

Související informace (C&C: Generals):
Homepage hry: http://generals.ea.com/
Výrobce hry: Westwood Studios
Distributor hry: Electronic Arts
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Únor 2002

Download (patch v1.05, 10 MB): Doupě

Delta Force: Black Hawk Down - nový patch
NovaLogic zveřejnili vůbec první patch pro hru Delta Force: Black Hawk Down, čerstvě vypuštěný poslední díl známé herní série Delta Force z prostředí amerických speciálních jednotek. Patch opravuje problémy s během hry pod systémem Windows XP, několik chyb multiplayeru a mnohé další. Hra samotná by se u nás měla objevit nejpozději 10. dubna s lokalizovanou krabicí a manuálem. Níže vám opět nabízím odkaz na hratelnou demoverzi titulu Delta Force: Black Hawk Down.

Související informace (Delta Force: Black Hawk Down):
Homepage hry: http://www.novalogic.com/games/DFBHD
Výrobce hry: NovaLogic
Distributor hry: NovaLogic
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Březen 2003

Download (demo, 131 MB): Gamer`s Hell

První patch pro Championship Manager 4
Sports Interactive zveřejnili vůbec první patch pro hru Championship Manager 4, zatím poslední a neméně očekávaný díl známé série fotbalových manažerů, kterou si v současnosti mohou užívat především obyvatelé Velké Británie. Zmiňovaný patch opravuje doposud známé chyby, částečně také hru vylepšuje, nedočkali jsme se kupodivu žádné aktualizace hráčských soupisek. Velikost patche je 5,3 MB.

Související informace (Championship Manager 4):
Homepage hry: http://www.sigames.com/
Výrobce hry: Sports Interactive
Distributor hry: Eidos
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Březen 2003

Download (patch, 5,3 MB): Gamer`s Hell

Nové patche pro Starcraft a Starcraft: Brood War
Společnost Blizzard zveřejnila nové opravy svých poněkud starších, dodnes však velmi oblíbených strategických titulů Starcraft a Starcraft: Brood War. Nový patch opravuje chybu s půjčováním jednotek a ještě několik dalších drobností. Stahovat můžete přímo z našeho lokálního mirroru, odkaz najdete níže.

Související informace (Starcraft):
Homepage hry: http://generals.ea.com/
Výrobce hry: Blizzard
Distributor hry: Electronic Arts
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Únor 2002

Download (2 patche v1.10, 2,9 a 2,7 MB): Doupě

Inqusition - první patch
Francouzská firma Wanadoo zveřejnila vůbec první patch pro svou 3D akční adventuru Inquisition, jejíž distribuce se na českém trhu ujme společnost CD Projekt. Už z tohoto prostého faktu vyplývá, že kromě příznivé ceny nás čeká také lokalizace hry samotné, to vše zřejmě v květnu letošního roku. Co se týče zmiňovaného patche, ten opravuje chyby související s ukládáním pozic ve hře.

Související informace (Inquisition):
Homepage hry: http://www.wanadoo-edition.com/uk/jeux/jeux/inquis.htm
Výrobce hry: Wanadoo
Distributor hry: Wanadoo
Distribuce v ČR: CD Projekt
Předpokládané datum vydání: Květen (ČR)

Download (2,5 MB): Gamer`s Hell


Trailery

První trailer z české akce Cold War
Na oficiálních stránkách připravované akční adventury Cold War pražského vývojářského týmu Mindware Studios se objevil vůbec první trailer z této nápadité a originální hry. Video je dlouhé zhruba jednu minutu a v jeho průběhu navštívíte útroby jaderné elektrárny Černobyl. Co se týče informací o samotné hře, jak již napovídá název titulu, ocitnete se v době, kdy východní Evropě vládnul již neexistující Sovětský svaz. Sami se vžijete do role amerického reportéra jménem Chaser Jones, který byl chycen do spletité sítě intrik a spiknutí. Při rozplétání všech záhad navštívíte množství historických lokací, za všechny jmenujme například Černobyl (právě z tohoto herního prostředí pocházejí dnešní obrázky) či Bajkonur. Atmosféra hry by měla přesně odpovídat tehdejší době, velký důraz bude kladen na nenápadné řešení všech vzniklých situací. Datum vydání titulu Cold War zatím není známo.

Související informace (Cold War):
Homepage hry: http://coldwar.mindwarestudios.com
Výrobce hry: Mindware Studios
Distributor hry: Mindware Studios
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Není známo

Download (trailer, 14,2 MB): Doupě

Nový trailer očekávaného titulu Enter The Matrix
Zástupci firmy Infogrames nečekaně vypustili další a v pořadí již třetí oficiální video připravovaného titulu Enter The Matrix, očekávaného herního zpracování populárního filmového hitu Matrix, jehož vývoj má na starosti studio Shiny. Video dosahuje délky více než tří minut a je k dispozici ve dvou verzích, samozřejmě se lišících kvalitou a velikostí. Chcete-li se o titulu Enter The Matrix dozvědět více, jisto jistě si přečtěte naši nedávnou novinku. Titulu Enter The Matrix bychom se měli dočkat již v květnu letošního roku, v přípravě jsou verze pro PC, PS2, Xbox a GameCube.

Související informace (Enter The Matrix):
Homepage hry: http://enterthematrixgame.com/
Výrobce hry: Shiny 
Distributor hry: Infogrames
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Květen 2003

Download (trailer, 2 verze): Gamer`s Hell

The Great Escape - trailer
Vývojářské studio Pivotal Games vydalo nový a vůbec první trailer své zajímavé hry The Great Escape, akční adventury z období druhé světové války, postavené na známém snímku Steva McQueena. Zmiňované video je dlouhé zhruba dvě minuty a kromě herních sekvencí obsahuje také záběry z filmu. Hry The Great Escape bychom se měli dočkat již v červnu letošního roku, těšit se mohou majitelé PC, stejně jako konzolí Xbox a PlayStation 2.

Související informace (The Great Escape):
Homepage hry: http://www.sci.co.uk/games/basic.asp?version_id=31
Výrobce hry: Pivotal Games
Distributor hry: SCi
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Červen 2003

Download (trailer, 47 MB): Gamer`s Hell

BlowOut - oficiální stránky a nový trailer
Spuštěny byly krom jiného nové oficiální stránky titulu BlowOut, zajímavé akční hry vývojářského týmu Kaos Kontrol - homepage obsahuje kromě základních detailů o hře také přehled nepřátel a zbraní, screenshoty a mimo jiné také nový trailer. Na závěr připomínám, že hry samotné se dočkáme již na podzim letošního roku. Těšit se mohou nejen majitelé PC, ale také konzolí PS2 a Xbox.

Související informace (BlowOut):
Homepage hry: http://www.blowoutgame.com/
Výrobce hry: Kaos Kontrol
Distributor hry: Majesco
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Podzim 2003

Download (trailer, 7,5 MB): Doupě

První trailer taktického RPG Silent Storm
Společnost Nival Interactive, tvůrce strategie Blitzkrieg a obou dílů hry Etherlords, zveřejnila vůbec první trailer připravovaného taktického RPG Silent Storm, které nás opět zavede do období druhé světové války. Video je dlouhé více než jednu minutu. Hry samotné bychom se měli dočkat na konci letošního roku.

Související informace (Silent Storm):
Homepage hry: http://www.nival.com/eng/s2_info.html
Výrobce hry: Nival Interactive
Distributor hry: ?
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Prosinec 2003

Download (trailer, 29 MB): Gamer`s Hell

Ostatní:


Ostatní

Map pack pro strategii Blitzkrieg
Zatímco naši němečtí sousedé si stejně jako v případě ostatních her firmy CDV užívají nové strategie Blitzkrieg již nyní, vypuštění hry do obchodů ve zbylých státech Evropské unie i Evropy jako takové je plánováno až na příští měsíc. Právě firma CDV na oslavu zahájení prodeje u našich západních sousedů vypustila nový map pack, obsahující celkem 12 multiplayerových map.

Související informace (Blitzkrieg):
Homepage hry: http://www.cdv-blitzkrieg.de
Výrobce hry: Nival Interactive
Distributor hry: CDV
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Březen 2003

Download (map pack, 17 MB): Gamer´s Hell

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma