Nová mega: trailery Pána prstenů, wallpapery akce Max Payne 2!

Pán prstenů ovládl nejen filmový a knižní svět, ale také sekci downloadů na Doupěti. Vychutnat si tak můžete videa hned tří her s tématikou této knižní trilogie. V našem přehledu však nechybějí ani nové demoverze (The Great Escape, Tron 2.0), záběry z hraní Deus Ex 2, první trailer Worms 3D či tři impozantní ukázky válečné akce Call of Duty. Jako bonus přinášíme wallpapery a screensaver akční hry Max Payne 2!
Nová mega: trailery Pána prstenů, wallpapery akce Max Payne 2!

Download týdne

Gandalf a Aragorn ve videu LOTR: Return of the King!
Fenomén Pána prstenů stále přetrvává a již letos o vánocích vyvrcholí filmové představení této neopakovatelné knižní legendy. Krom něj si však bude moci užívat také titul The Return of the King, který vám nabídne možnost vtělit se do jedné z hlavních postav celého příběhu - na výběr budete mít z Gandalfa, Aragorna, Legolase, Gimliho, Sama a Froda. Hra by se měla samozřejmě odehrávat ve světě Středozemě, navštívíte tak množství známých míst. Těšit se můžete na nový multiplayer cooperation mód. Datum vydání bylo stanoveno na podzim letošního roku, v přípravě jsou verze pro PlayStation 2, Xbox, GameCube, GBA a PC. Více o hře vám prozradí nový trailer, který vám představí bojujícího Gandalfa a Aragorna a který byl také nejžádanějším downloadem uplynulého týdne!

Související informace (LOTR: The Return of the King):
Homepage hry: http://lordoftherings.eagames.com
Výrobce hry: Electronic Arts
Distributor hry: Electronic Arts
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Podzim 2003

Download (trailer, 16,2 MB): Doupě

Demoverze

Velký útěk v demu filmové hry The Great Escape!
Vývojářské studio Pivotal Games neočekávaně zveřejnilo hratelnou demoverzi svého titulu The Great Escape, akční adventury z období druhé světové války. Jak mnozí z vás tuší, "Velký útěk" je hra postavená na známém snímku Johna Sturgese se Stevem McQueenem. Zmiňovaná demoverze obsahuje dva hratelné levely ("Struggle In The Mountains" a "On The Run!"). Na závěr připomínám, že hry The Great Escape bychom se měli dočkat již v létě letošního roku, těšit se mohou majitelé PC, stejně jako konzolí Xbox a PlayStation 2.

Související informace (The Great Escape):
Homepage hry: http://www.sci.co.uk/games/basic.asp?version_id=31
Výrobce hry: Pivotal Games
Distributor hry: SCi
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Červen 2003

Download (demo, 260 MB): Gamer`s Hell

Multiplayer demo first-person střílečky Tron 2.0
Známé studio Monolith, které má na svém kontě oba díly populární série No One Lives Forever, vypustilo hratelnou demoverzi svého nejnovějšího výtvoru, FPS Monolith. Multiplayer demo obsahuje tutorial a jednu mapu, kterou si můžete vychutnat po Internetu či síti maximálně v počtu 16 hráčů. Plnou verzi hry bude v českých luzích a hájích distribuovat společnost CD Projekt, titul Tron 2.0 se u nás objeví na pultech obchodů na přelomu srpna a září v angličtině s českým manuálem.

Související informace (Tron 2.0):
Homepage hry: http://www.tron20.net/
Výrobce hry: Monolith
Distributor hry: Vivendi
Distributor hry v ČR: CD Projekt
Předpokládané datum vydání: Září 2003

Download (demo, 160,7 MB): Gamer`s Hell, CD Projekt

Motocyklové závody v demu MotoGP 2
Společnost THQ před nedávnem zveřejnila svůj poslední závodní výtvor MotoGP 2 a poměrně krátkou dobu poté nabízí všem fanouškům rychlých motocyklů také hratelnou demoverzi tohoto titulu. Demo obsahuje celkem čtyři různé závodníky a jednu trať, kterou si můžete vyzkoušet v single i multiplayer módu.

Související informace (MotoGP 2):
Homepage hry: http://www.thq.com/games/52016/
Výrobce hry: Climax
Distributor hry: THQ
Distributor hry v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Vydáno

Download (demo, 86,7 MB): Gamer`s Hell

Německé demo RTS No Man`s Land
Společnost CDV zveřejnila německé demo své realtime strategie No Man`s Land, které by jako vždy mělo předcházet klasické anglické demoverzi - ta by se měla opět objevit o několik týdnů později. Pokud se vám snad nechce čekat a německý jazyk vám nečiní potíže, rozhodně si nenechejte zmiňovanou hratelnou ukázku ujít. Obsahuje dvě mise zahrnuté v plné verzi hry, její velikost je 204 MB - odkaz na stažení najdete níže.

Související informace (No Man`s Land):
Homepage hry: http://www.nomans-land.de/
Výrobce hry: Related Designs
Distributor hry: CDV
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: 2. pololetí 2003

Download (demo, 204 MB): FTP Freenet

Ostatní:

Patche

První patch pro Tomb Raider: Angel of Darkness
Populární Lara Croft se nám ve svém posledním herním pokračování právě dostává do obchodů a my se již můžeme těšit (opravdu?) nad prvním zveřejněným patchem. Jeho velikost je 5,1 MB a opravuje několik různých chyb a nedostatků - za všechny zmiňme odstranění problému s padáním hry při načítání některých levelů a tak podobně.

Související informace (Tomb Raider: Angel of Darkness):
Homepage hry: http://www.tombraider.com
Výrobce hry: Core Design
Distributor hry: Eidos
DIstribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: GOLD

Download (patch, 5,1 MB): Doupě

Balíček oprav a vylepšení pro Championship Manager 4
Sports Interactive zveřejnili nový a v pořadí již čtvrtý balíček oprav a vylepšení (tzv. enhancement pack) pro svůj fotbalový manažer Championship Manager 4, který si v naší recenzi odnesl vysoké hodnocení 9/10. Nová aktualizace v sobě zahrnuje všechny předešlé, krom toho přináší opravu nově odhalených chyb a nedostatků, přidává některé nové funkce a mnohé další. Odkaz na download najdete níže.

Související informace (Championship Manager 4):
Homepage hry: http://www.sigames.com/
Výrobce hry: Sports Interactive
Distributor hry: Eidos
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Vydáno

Download (EP4, 13,8 MB): Gamer´s Hell http://www.gamershell.com/download_2641.shtml

Patch pro Hearts of Iron CZ
Společnost CD Projekt uvolnila českou verzi nejnovějšího patche (verze 1.05) pro zajímavou válečnou strategii Hearts of Iron. Patch s sebou přináší množství změn, oprav a vylepšení, jejichž kompletní přehled najdete zde. Soubor dosahuje velikosti 17,6 MB, odkaz na jeho download najdete níže.

Související informace (Hearts of Iron):
Homepage hry: http://www.paradoxplaza.com/hearts.asp
Výrobce: Paradox Entertaiment
Distributor: Panvision
Distribuce v ČR: CD Projekt
Předpokládané datum vydání: Vydáno

Download (patch, 17,6 MB): CD Projekt

Trailery

Impozantní a atmosférou překypující videa válečné akce Call of Duty!
Přestože se válečná akce Call of Duty stále netěší přehnanému zájmu médií a hráčské veřejnosti, podle dostupných materiálů se tento titul jeví černým koněm již tak dosti přeplněného startovního pole akčních her, které se na pultech obchodů objeví již v průběhu tohoto roku. O pravdivosti těchto slov, skvělé atmosféře hry, jejich grafických kvalitách a nápaditém prostředí vás snad přesvědčí trojice nových videí, které můžete stahovat přímo z Doupěte. Délka každého z videí se pohybuje těsně nad či pod hranicí půl minuty a rozhodně by si je neměl žádný fanoušek válečným akcí nechat ujít.

Související informace (Call of Duty):
Homepage hry: http://www.callofduty.com/
Výrobce hry: Infinity Ward
Distributor hry: Activision
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Podzim 2003

Download (3 trailer, různé velikosti): Doupě

Dvě minuty záběrů z Deus Ex 2: Invisible War
V útrobách Internetu se znenadání objevily nové ukázky připravované akční hry Deus Ex: Invisible War, které zveřejnily některé přední německé herní časopisy. My vám tak nabízíme téměř dvě minuty zajímavých záběrů ze hry samotné, které jsou okořeněné příjemnou hudbou - a to vše navíc získáte v příjemné velikosti 11 MB. A co vše vás v průběhu dvou minut (přesněji 99 vteřin) čeká a nemine? Vyřazení bezpečnostního systému, efektní souboje a likvidace protivníků.

Související informace (Deus Ex 2: Invisible War):
Homepage hry: http://www.deusex2.com
Výrobce hry: Ion Storm
Distributor hry: Eidos
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Rok 2003

Download (trailer, 11,1 MB): Doupě

První trailer válečných červíků ze hry Worms 3D
Vývojářské studio Team 17 zveřejnilo v minulých dnech vůbec první video očekávaného titulu Worms 3, nového a již plně ve 3D zpracovaného pokračování jedné z nejslavnějších herních sérií všech dob. Nový díl populárních červíků nabídne opět jedinečný a barvami zářící svět, nové mise i módy a mimo jiné také solidní nabídku pohledů, z nichž nutno zmínit například možnost sledovat celé zápolení z pohledu první osoby. Těšit se můžeme také na různé počasí, které vám zpříjemní souboje, nové ozvučení, hudbu i umělou inteligenci. Zkrátka a dobře, Worms 3D se zdá býti skutečně plnohodnotným nástupcem svých veleúspěšných předchůdců a přesvědčit se o tom můžete také z vůbec prvního traileru. Plné verze hry bychom se měli dočkat ještě do konce tohoto roku, v přípravě jsou verze pro PC, PlayStation 2, GameCube a Xbox.

Související informace (Worms 3D):
Homepage hry: http://www.worms3d.com/
Výrobce hry: Team 17
Distributor hry: Activision
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Rok 2003

Download (trailer, 7,5 MB): Doupě

Boj o Prsten moci ve videu LOTR: War of the Ring
Black Label Games se, snad hnaní vzrůstající popularitou konkurenčního výtvoru LOTR: Return of the King, rozhodli zveřejnit vůbec první video svého titulu LOTR: War of the Ring, taktéž čerpajícího inspiraci z populárního knižního a dnes již i filmového fenoménu Pán prstenů. Tento titul z dílny firmy Liquid Entertainment se žánrově zařadí mezi realtime strategie, měl by nabídnout bohatý single i multiplayer a také mnohé lokace, které se neobjevily ve filmovém zpracování této legendy. Jako vždy na vás také čeká setkání s mnoha význačnými postavami celého příběhu. Všichni majitelé PC se mohou těšit již na listopad letošního roku, kdy se hra objeví v obchodech.

Související informace (LOTR: War of the Ring):
Homepage hry: http://www.lotr.com/frame_warring.jsp
Výrobce hry: Liquid Entertainment/Black Label Games
Distributor hry: Vivendi
Distributor hry v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Listopad 2003

Download (trailer, 14,6 MB): Doupě

Osudy hrdinů trilogie Pán prstenů ve videu LOTR: The Treason of Isengard
A Pán prstenů dnes potřetí. Pod dohledem společnosti Black Label Games totiž v současnosti probíhá vývoj další hry, pro níž se stal vzorem populární výtvor spisovatele J.R.R. Tolkiena. The Treason of Isengard bude akční adventurou pro herní konzole Xbox a PS2, v níž se hráč vžije do role jedné z široké nabídky herních postav. Každý ovladatelný charakter by se měl pyšnit unikátními upgrady pro něj typickými, čekají nás také rozmanité a krvavé bitvy a mnoho dalšího. Datum vydání je předběžně stanoveno na listopad letošního roku.

Související informace (LOTR: The Treason of Isengard):
Homepage hry: http://www.lotr.com/frame_treason.jsp
Výrobce hry: Liquid Entertainment/Black Label Games
Distributor hry: Vivendi
Distributor hry v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Listopad 2003

Download (trailer, 14,7 MB): Doupě

Ostatní:

Ostatní

První wallpapery a screensaver akce Max Payne 2!

1600x1200 
1280x1024
1024x768
800x600
1600x1200
1280x1024
1024x768
800x600

Screensaver (1 MB každý)
1600x1200
1280x1024
1024x768
800x600

Rockstar Games se rozhodli několik dnů po uvolnění prvních informací spustit teaser site svého filmového titulu Max Payne 2: The Fall Of Max Payne. Přestože stránky prozatím neobsahují žádné obrázky ze hry či konkrétnější info, objevily se zde první dva wallpapery a screensaver, který vám ve čtyřech různých rozlišeních nabízíme i my. Rozhodně tedy neváhejte a ozvláštněte si svoje PC obrázkem Maxe Payna.

Související informace (Max Payne 2):
Homepage hry: http://www.maxpayne.com/
Výrobce hry: Remedy Entertainment
Distributor hry: Rockstar Games
Distribuce v ČR: Cenega (?)
Předpokládané datum vydání: Podzim 2003

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce