Nová mega: Vietnam se blíží

Pokud se zajímáte o válku ve Vietnamu, jistě rádi sáhnete po demoverzi Hell in Vietnam. Do trojice doplní demoverze detektivka Nancy Drew a adventura The Longest Journey. Mezi videem naleznete trojici her podle filmů, možný Fallout 3, Devil May Cry 4 a třeba i Call of Duty 4.
Download týdne:
 
velikost: 310 MB
 
Ofenziva v průběhu svátku Tet je pro milovníky historie pojem. Mohutný útok byl také motivem nejedné hry a tak se můžete podívat do oné dovy války ve Vietnamu prostřednictvím střílečky The Hell in Vietnam.
 
Demoverze:
 
velikost: 240 MB
 
Demoverze na motivy knižní detektivky s Nancy Drew v hlavní roli.
 
velikost: 50 MB
 
Adventura The Longest Journey se po letech od svého vydání dočkala upravené demoverze, která by již měla předvést hru bez jediné chyby.
 
Video:
 
 
Ukázka simulátoru tropického ostrova, na němž se staráte o svůj vyvolený kmen trosečníků.
 
velikost: 7 MB
 

  

 
Na motivy filmu Surf Up přichází i hra se setejným názvem. Vžijte se do role tučňáčích hrdinů závodících na těch nejlepších vlnách.
 
velikost: 45 MB
 
Další předělávka filmu na pořadu dne je Spiderman 3. Upoutávka vám předvede nejen některé nové Spidermanovy možnosti, které mu přináší jeho černý oblek, ale také téměř filmovou atmosféru, se kterou bychom se údajně měli ve hře setkat.
 
velikost: 30 MB
 
A do třetice všeho filmového přichází pohádkový zlobr Shrek, který se brzy objeví v kinech ve třetím díle své ságy. Stejně tak přijde i do obchodů hra, v níž budete hrát za Shreka a jeho kamarády, stejně jako princeznu Fionu.
 
velikost: 11 MB
 
Gilbert Arenas poskytl rozhovor při příležitosti jeho vybrání za hráče na obal basketbalové hry NBA Live 08. Gilbert v něm mimo jiné slibuje, že jako velký fanoušek série koupí hru všem svým spoluhráčům z týmy Wizards.
 
velikost: 20 MB
 
Ukázka nové postavy se jménem Taven v pokračování slavné série Mortal Kombat, tentokráte na konzoli Wii. Samozřejmostí je i předvedení jeho ovládání a některých triků, které dovede.
 
velikost: 50 MB
 

  

 
Nedávno jste si mohli přečíst mé první dojmy z hraní Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar. V tomto MMORPG je mimo jiné možno také hrát na loutnu, což však neprobíhá zcela automaticky, ale můžete výslednou melodii sami ovlivňovat na klávesnici. Díky serveru Gametrailers je k dispozici názorná ukázka.
 
velikost: 25 MB
 
Většina současných her již probíhá zásadně v režimu pro více hráčů, není se tak čemu divit, že akční hra Global Agenda hodlá zapojit co možná nejvíce hráčů a stát se MMO akcí.
 
velikost: 5 MB
 
Série Final Fantasy má několik vedlejších větví a jednou z nich je i Crystal Chronicles. Právě tato variace pro Nintendo DS je v hledáčku ukázky řešení logických problémů.
 
velikost: 12 MB
 
Jak jen by mohl vypadat třetí Fallout, kdyby pokračoval jeho vývoj ve stejných kolejích, jako tomu bylo u původní hry? Můžete se sami podívat, jak jsou zkombinovány staré prvky GURPS a nový real-time souboj. Můžete si být však skoro jisti, že pokud Fallout 3 někdy vyjde, tak takto vypadat nebude. Zatlačte slzu v oku a kochejte se.
 
velikost: 10 MB
 
Zajímavost hry Dinohunters je její cena. Je totiž zdarma ke stažení ze svých oficiálních stránek. Pokud si rádi zahrajete nenáročnou střílečku, může vás nalákat i upoutávka.
 
velikost: 7 MB
 

  

 
Upoutávka na akční hru Devil May Cry 4 smíchaná z několika ukázek hraní. Najdete zde jak městské souboje, tak i duel s démonem Berialem a bitvu v krajích věčného ledu a sněhu. Pokud o Devil May Cry 4 chcete vědět více, stačí si přečíst naše preview.
 
velikost: 46 MB
 
Dante se při svých cestách za zničením démonů ve hře Devil May Cry 4 dostává i do země sněhu a ledu, kde žijí ledoví netvoři. Ukázka vás provede bitvou s několika z nich.
 
velikost: 50 MB
 

  

 
Ohnivý démon Berial, pekelný dobyvatel, se rozhodl postavit do cesty Dantovi. Že udělal nejspíš svoji poslední chubu se můžete dozvědět z ukázky tohoto souboje.
 
velikost: 8 MB
 
Pokud si nedokážete představit, jak probíhá přeprava pasažérů v Crazy Taxi, můžete vzít za vděk ukázkou přímo od tvůrců hry.
 
velikost: 40 MB
 
Série Call of Duty se nenápadně přehoupla do současnosti, která však v podání upoutávky není zrovna růžová. Boje ve městech mezi diktátorskými režimy budou vaším denním chlebem. Pokud vydržíte minutu a půl se zadrženým dechem sledovat trailer, jděte do toho, stojí to za to.
 
velikost: 20 MB
 
Série destrukčních závodů Burnout dostane přírustek Paradise. V upoutáce je vtipně sklouben klid před bouří  a následné peklo vyvolané průjezdem šílených vozidel.
 
velikost: 28 MB
 
Protože se Bioshock má odehrávat pod vodou, oceníte nejspíš ukázku, jak se autorům podařilo se s tímto elementem vyrovnat.
 
velikost: 32 MB
 
Japonská upoutávka představující typicky japonské RPG Baroque.
 
velikost: 13 MB
 
Totéž RPG Baroque nyní v upoutávce anglické, která přináší anime atmosféru.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 7 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A