Nová modifikace přidá do Battlefrontu 2 internetový hit Baby Yoda

Rozkošná postavička si v poslední době je schopná najít cestu opravdu kamkoliv.
Nová modifikace přidá do Battlefrontu 2 internetový hit Baby Yoda

Fanoušci seriálu The Mandalorian a milovníci Star Wars, kterým učarovala roztomilá postavička připomínající mistra Yodu se teď mohou radovat. Do Star Wars: Battlefront 2 totiž malý zelenáč míří díky čerstvé modifikaci od autora, který si přezdívá Nanobuds. Pokud jste celou záležitost doposud nepostřehli, nejde o skutečného Yodu, ale i sami autoři uznávají, že je v pořádku takto postavu ze seriálu nazývat.

Jedi Fallen Order je nejrychleji prodávanou hrou ze světa Star Wars

Jedi Fallen Order je nejrychleji prodávanou hrou ze světa Star Wars

Nanobuds na úpravě pro hru ještě stále pracuje, ale už nyní zveřejnil první screenshoty svojí práce a jak se můžete přesvědčit, vypadá opravdu věrně svojí předloze. Má ale zároveň i něco málo ze skutečného Yody. Modifikace zatím není ke stažení, ale na jejího autora je zjevně spoleh, protože za sebou už nějakou tu práci na Battlefrontu 2 má a pokud ho tak budete sledovat, určitě se svého Baby Yody dočkáte.

n1b5iy1zm9141.png

Pokud byste radši něco oficiálního, máme pro vás také jednu ne úplně příjemnou zprávu. EA totiž nemá v plánu do Battlefrontu 2 přidávat žádný obsah spojený se Star Wars Jedi: Fallen Order. Cala Kestise se tak zatím zřejmě nedočkáme, pokud se na jeho zasazení do Battlefrontu nevrhne opět někdo z moderů. Chybí některá postava světa Star Wars v Battlefrontu 2 vám?

Nejnovější komentáře