Nová modifikace přidá do Battlefrontu 2 internetový hit Baby Yoda

Rozkošná postavička si v poslední době je schopná najít cestu opravdu kamkoliv.

Fanoušci seriálu The Mandalorian a milovníci Star Wars, kterým učarovala roztomilá postavička připomínající mistra Yodu se teď mohou radovat. Do Star Wars: Battlefront 2 totiž malý zelenáč míří díky čerstvé modifikaci od autora, který si přezdívá Nanobuds. Pokud jste celou záležitost doposud nepostřehli, nejde o skutečného Yodu, ale i sami autoři uznávají, že je v pořádku takto postavu ze seriálu nazývat.

Nanobuds na úpravě pro hru ještě stále pracuje, ale už nyní zveřejnil první screenshoty svojí práce a jak se můžete přesvědčit, vypadá opravdu věrně svojí předloze. Má ale zároveň i něco málo ze skutečného Yody. Modifikace zatím není ke stažení, ale na jejího autora je zjevně spoleh, protože za sebou už nějakou tu práci na Battlefrontu 2 má a pokud ho tak budete sledovat, určitě se svého Baby Yody dočkáte.

n1b5iy1zm9141.png

Pokud byste radši něco oficiálního, máme pro vás také jednu ne úplně příjemnou zprávu. EA totiž nemá v plánu do Battlefrontu 2 přidávat žádný obsah spojený se Star Wars Jedi: Fallen Order. Cala Kestise se tak zatím zřejmě nedočkáme, pokud se na jeho zasazení do Battlefrontu nevrhne opět někdo z moderů. Chybí některá postava světa Star Wars v Battlefrontu 2 vám?

Váš názor Další článek: Venku jsou první reakce na netflixového Zaklínače, Henry Cavill zazářil

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,Toto je nejzajímavější telefon za tři tisíce. Smartphonu do terénu chybí snad jen podpora 5G sítí a 3,5mm jack

Toto je nejzajímavější telefon za tři tisíce. Smartphonu do terénu chybí snad jen podpora 5G sítí a 3,5mm jack

** Odolný telefon dnes nemusí stát mnoho ** Robustní novinka od BlackView nestojí ani tři tisíce **Nenáročným uživatelům zřejmě nic podstatného chybět nebude

Martin Chroust
BlackViewZvýšená odolnostSmartphony
Rychlý foťák na cesty. Test bezzrcadlovky Canon EOS R10 a objektivů

Rychlý foťák na cesty. Test bezzrcadlovky Canon EOS R10 a objektivů

Canon se vytasil s novými APS-C bezzrcadlovkami, které mohou nahradit dosavadní systém EOS M. Obstojí ovšem v praxi, když je konkurence tak silná?

Jan Pánek
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Uprchlíci se na Mastodonu chovají jako na Twitteru. K nelibosti původních uživatelů (komentář)

Uprchlíci se na Mastodonu chovají jako na Twitteru. K nelibosti původních uživatelů (komentář)

** Mastodon zažívá invazi „nepřátel“, před kterými se tam původní uživatelé šli schovat ** Uprchlíci z Twitteru se chovají jako opilí hluční turisté ** To jsou zkušenosti člověka, který Mastodon mnoho let používá

redakce
MastodonTwitterSociální sítě
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách