Nová sci-fi online akce Crucible dorazí zdarma na Steam koncem května

Další přírůstek do žánru online PvP akcí.

Multiplayerových akcí je poslední dobou čím dál tím více a vypadá to na nejvíce přesycený žánr současné generace. A nikdo nehodlá zastavovat. Na cestě je totiž další PvP online akce Crucible, která dorazí na Steam20. května letošního roku a bude k mání zcela zdarma díky Free-2-Play modelu.

Premisa je jednoduchá. Hráči se vžijí do rolí galaktických hrdinů s různorodými třídami, schopnostmi a zbraněmi. Na mimozemské planetě pak všichni půjdou po místnímu zdroji zvaném Essence. Samozřejmostí bude postupné vylepšování vašich postav a úprava vzhledu i schopnosti dle libosti. Kromě ostatních hráčů po vás navíc půjde i planeta samotná, v mnohém jde tak spíše o PvPvE.

K mání bude do začátku trojice herních režimů: Heart of the Hives, Harvester Command a Alpha Hunters. V prvním režimu se dva týmy po čtyřech hráčích vrhnou hledat srdce úlu, které se náhodně objevují na mapě. První, kdo získá všechny tři vyhrává. Druhý režim je klasickou variací na zabírání bodů, do kterého se vrhnou dva týmy po osmi hráčích. Kdo udrží větší počet bodů déle, vyhrává. 

Nakonec třetí režim je klasický battle royale. Osm týmů po dvou hráčích si to rozdají v aréně o to, kdo zůstane naživu jako poslední. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole