Nová verze oblíbeného programu (nejen) pro usnadnění her!

Dlouho očekávaná nová verze oblíbeného Scorpions WinCheatra je konečně mezi námi! A rovnou si můžeme říct, že to opravdu stojí za to! Vylepšená grafika, menší archivy, rychlejší chod programu - to jsou jen některé plusy, které vás zaujmou hned na první pohled. Nová verze bezesporu povýšila program Scorpions WinCheater 2 na docela novou úroveň. Tento skvělý program je pro vás stále ještě zcela zadarmo.
Nová verze oblíbeného programu (nejen) pro usnadnění her!

Dlouho očekávaná nová verze oblíbeného Scorpions WinCheatra je konečně mezi námi ! Od 16.5. si ji můžete stáhnout na známé adrese www.cheater.cz. A rovnou si můžeme říct, že to opravdu stojí za to! Vylepšená grafika, menší archivy, rychlejší chod programu - to jsou jen některé plusy, které vás zaujmou hned na první pohled. Autoři vyslyšeli četné prosby uživatelů a umožnili kopírování textu do schránky a také tisk vybrané části textu.

Byla přidána řada nových textů, které jistě uvítají jak všichni hráči počítačových her, tak také autoři návodů, povídek a recenzí. Ano - povídek a recenzí ! Kromě jiného totiž přibyla řada nových bonusových knihoven a mezi nimi také knihovny povídek a recenzí her a programů. Jak je vidět, autoři tohoto programu mají stále co říct a čím nás překvapit. Nová verze bezesporu povýšila program Scorpions WinCheater 2 na docela novou úroveň, dost možná jde o nejlepší program svého druhu v České republice. A neméně překvapivý je v neposlední řadě i fakt, že tento skvělý program je pro vás stále ještě zcela zadarmo. Ještě něco? Tak proč už tam nejste a nestahujete ??

Zdroj: Oficiální zpráva autorů programu

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce