Nová videa

Včera vyšlo několik zajímavých kousků videí z připravovaných her, a nejedná se o žádné nezajímavé projekty.
Včera vyšlo několik zajímavých kousků videí z připravovaných her, a nejedná se o žádné nezajímavé projekty. Posuďte sami – první je nové video z Morrowindu (tedy pokračování série The Elder Scrolls) od Bethesda Softworks a ukáže nám podrobněji jak bude vypadat nový světa hlavně jeho postavy. Nezbývá se než těšit – i když video je „trošku“ tmavé. Najdete jej zde (http://www.elderscrolls.com/downloads/media_movies.htm) (17,2 MB jako BINK a 6,1 MB jako WMV). O této hře jsme už několikrát psali - více http://www.doupe.cz/r-art.asp?id=8514.

Ghost Recon je poměrně zatím neznámá hra od Red Stormu. Jedná se o „tactical 3D shoter game“, tudíž podle videa to vypadá na Counter Strike v hezké grafice. Posuďte sami na http://www.ghostrecon.nl/filmpjes.php v MPEG a dvou velikostech 14,6 MB a 36 MB.

Serious Sam 2 se pomalu chýlí k dokončení a tak je zde i video (dokonce 6 kousků). Co dodat? 3D střílečka jako řemen. Hledejte na http://gamespot.com/gamespot/filters/products/media/0,11100,536238,00.html Velikost 10 až 56 MB.

Na GameSpotu se také objevila čtyři nová videa z Civilizace 3 – vychutnejte si na této adrese.

Nejnovější komentáře