Nová Zelda využije schopností Revolution

V rozhovoru pro evropskou stránku společnosti Nintenda uvedl Shigeru Miyamoto, že nová Zelda - Legend of Zelda: Twilight Princess bude moci využít ovladače pro Nintendo Revolution, pokud bude hrána na nové konzoli.

I když je Zelda plánována pro Gamecube, Nintendo Revolution bude údajně schopno přehrávat hry i starších konzolí společnosti. Shigeru Miyamoto, tvůrce legendárních sérií, jako třeba Donkey Kong, Mario, Pikmin a Zelda, tak může připravit do Legend of Zelda i rozšíření hry pro ovladač od Revolution. Není sice ještě jisté, do jaké míry bude Legend of Zelda ovladače využívat, avšak z toho, že Miyamoto si této funkce velmi váží, se dá odhadnout její nesmírná důležitost. Je tedy možné, že se budeme v budoucnu ohánět ovladačem místo meče a nebo jej používat k přesné střelbě lukem.

  

Ještě jednu zajímavost si Miyamoto nenechal pro sebe. Podle něj nebudou hlavními lákadly pro Revolution pokračování starých hitů, ale spíše novinky, které zaujmou celou rodinu. Tyto novinky by měly být dokonce tak výrazné, že se z Revolution stane nepostradatelná součást každé domácnosti. Uvidíme, co má Pan Návrhář na mysli, ale vzhledem k tomu, že byl v únorovém čísle Doupěte vyhlášen nejvlivnější osobou herního průmyslu, můžeme doufat v nejlepší.

Související informace (Legend of Zelda: Twilight Princes)
Platforma:
Gamecube, Revolution
Žánr: akce
Výrobce: Nintendo
Vydavatel: Nintendo
Homepage:
http://www.zelda.com/universe/game/legendzelda/shots.jsp
Předpokládaníé datum vydání: Q3 2006

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce