Nová Zelda využije schopností Revolution

V rozhovoru pro evropskou stránku společnosti Nintenda uvedl Shigeru Miyamoto, že nová Zelda - Legend of Zelda: Twilight Princess bude moci využít ovladače pro Nintendo Revolution, pokud bude hrána na nové konzoli.

I když je Zelda plánována pro Gamecube, Nintendo Revolution bude údajně schopno přehrávat hry i starších konzolí společnosti. Shigeru Miyamoto, tvůrce legendárních sérií, jako třeba Donkey Kong, Mario, Pikmin a Zelda, tak může připravit do Legend of Zelda i rozšíření hry pro ovladač od Revolution. Není sice ještě jisté, do jaké míry bude Legend of Zelda ovladače využívat, avšak z toho, že Miyamoto si této funkce velmi váží, se dá odhadnout její nesmírná důležitost. Je tedy možné, že se budeme v budoucnu ohánět ovladačem místo meče a nebo jej používat k přesné střelbě lukem.

  

Ještě jednu zajímavost si Miyamoto nenechal pro sebe. Podle něj nebudou hlavními lákadly pro Revolution pokračování starých hitů, ale spíše novinky, které zaujmou celou rodinu. Tyto novinky by měly být dokonce tak výrazné, že se z Revolution stane nepostradatelná součást každé domácnosti. Uvidíme, co má Pan Návrhář na mysli, ale vzhledem k tomu, že byl v únorovém čísle Doupěte vyhlášen nejvlivnější osobou herního průmyslu, můžeme doufat v nejlepší.

Související informace (Legend of Zelda: Twilight Princes)
Platforma:
Gamecube, Revolution
Žánr: akce
Výrobce: Nintendo
Vydavatel: Nintendo
Homepage:
http://www.zelda.com/universe/game/legendzelda/shots.jsp
Předpokládaníé datum vydání: Q3 2006

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |