Nové akční 3D RPG Vision od týmu Altar Interactive

Světoznámé brněnské studio ALTAR interactive (známé svými předchozími úspěšnými tituly Fish Fillets, Original War či nejnovějším počinem UFO: Aftermath) oznámilo první informace o připravovaném novém akčním RPG s názvem Vision. Co nového nabídne toto RPG oproti ostatním, které se snaží dosáhnout vytouženého zisku o nejlépe zpracovanou role-playing game v herní historii? Jednak to budou klasická klišé jako dokonalé zpracování kamery společně s precizní grafikou, reálné chování NPC postav, realistická umělá inteligence nepřátel nebo také jemně vyladěná rovnováha mezi syrovou akcí (nesmí chybět mnoho rozličných zbraní, kouzel či bojových kombinací, které zpestří akční složku hry) a hlubokým příběhem, o kterém nejsou doposud známé podrobnější informace. Chcete-li se dozvědět více, navštivte nově spuštěnou oficiální stránku, na které můžete nalézt kromě detailnějších informací také první trojici artworků, jenž vám tímto dnes přinášíme.

   

Zdroj: PR


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A