PC | Akce

Nové detaily o Counter Strike: Global Offensive

O své dojmy se podělil jeden z hráčů, jenž měl tu možnost nový Counter Strike hrát.

Jak jsme vás o tom informovali již dříve, svolalo Valve nejdůležitější hráče Counter Strike: Source, aby jim předvedlo svůj nejnovější projekt. Tím projektem nebylo nic jiného než Counter Strike: Global Offensive, další díl této oblíbené FPS série.

O své bezprostřední dojmy ze hry se podělil Craig Levine, představitel skupiny ESEA. Podle něj nemáte čekat plnohodnotný Counter Strike 2, nýbrž multiplatformní titul, který vzdává hold všem svým předchůdcům.

CS GO je postaven na vylepšeném Source enginu, nerecykluje však žádný obsah z Counter Strike: Source. Najdete v něm řadu různých módů, díky nimž si na své přijdou rekreační hráči i profesionálové. Dedikované servery jsou samozřejmostí.

Grafika a animace byly notně vylepšeny, obecně panuje názor, že hra výpada nádherně. Některé známé a oblíbené mapy hlásí návrat, jmenujme například dust, dust2, inferno, nuke nebo train. Celkový "feel" je hodně odlišný, GO prý svým chováním vůbec nepřipomíná Counter Strike 1.6. Přesto byli všichni hráči spokojení.

Přidán byl nový těžký kulomet, nové pistole a nová brokovnice. Valve se také nezdráhalo přidat Molotovovy koktejly, které zpomalují protivníka, a Decoy granáty, jež vysílají zvuk střelby a vyvolávají iluzi, že poblíž stojí nějaký hráč.

Counter Strike: Global Offensive vychází pro X360, PS3 a PC začátkem příštího roku.

Zdroj: ESEA News
Dostupné pro: PC, X360, PS3
Žánr: Akce | Multiplayerová FPS
Výrobce: Valve
Začátek prodeje: léto 2012
Váš názor Další článek: Galerie: První pohled na tajuplnou Dotu 2

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,