Nové detaily o Falloutu 3

Dabing postav v prvních dvou Falloutech obstarávali skutečně hvězdní lidé. Posuďte sami: V prvním díle bylo možné slyšet lidi jako je Keith David (They Live – Oni žijí), Clancy Brown (Highlander), Ron Perlman (Hellboy), Richard Dean Anderson (MacGyver), Brad Garrett (Everybody loves Raymond – Raymonda má každý rád), Tony Shalhoub (Monk), David Warner (Tron), či CCH Pounder (The Shield – Policejní odznak). Fallout 2 na seznam přidal ještě jména jako Jeffrey Jones (Deadwood), Dwight Schultz (The A-Team) nebo Michael Dorn (Star Trek: The Next Generation).

Jak se ale ukazuje, Bethesda se svým Falloutem 3 se nehodlá minimálně v tomto ohledu nikterak zpronevěřit odkazu minulých dílů. Včera totiž oznámila, že klíčové role se ujme Liam Neeson; herec, který byl za svou roli ve filmu Schnidler`s List (Schnidlerův seznam) nominován na Oskara pro nejlepšího herce a kterého si možná pamatujete i z filmů jako Batman Begins nebo Star Wars Episode 1. Neeson se ujme dabingu otce hlavního hrdiny, kterážto role byla psána – alespoň podle prohlášení Bethesdy – přímo Liamovi na tělo.

  
Liam Neeson

To ale není vše, co se o Falloutu 3 prozradilo. Nový artwork na oficiálních stránkách totiž zcela zjevně ukazuje vybombardované zbytky hlavního města USA – Washingtonu, konkrétně Capitolu (sídla amerického Kongresu). Ačkoli Bethesda odmítla celou věc komentovat se slovy "necháme vás vyvodit si vlastní závěry", děj zasazený do oblasti Washingtonu by byl významným posunem oproti Falloutům 1 a 2, které se odehrávali v Kalifornii a Nevadě.

Na závěr jen připomínám, že do vypuštění prvního teaseru na Fallout 3 zbývá již pouhých 27 dní!

Související informace (Fallout 3):
Platforma: PC
Žánr: RPG
Výrobce hry: Bethesda Softworks
Distributor hry: neznámý
Homepage hry:
http://fallout.bethsoft.com
Předpokládané datum vydání: neznámé

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |