Nové detaily o Falloutu 3

Dabing postav v prvních dvou Falloutech obstarávali skutečně hvězdní lidé. Posuďte sami: V prvním díle bylo možné slyšet lidi jako je Keith David (They Live – Oni žijí), Clancy Brown (Highlander), Ron Perlman (Hellboy), Richard Dean Anderson (MacGyver), Brad Garrett (Everybody loves Raymond – Raymonda má každý rád), Tony Shalhoub (Monk), David Warner (Tron), či CCH Pounder (The Shield – Policejní odznak). Fallout 2 na seznam přidal ještě jména jako Jeffrey Jones (Deadwood), Dwight Schultz (The A-Team) nebo Michael Dorn (Star Trek: The Next Generation).

Jak se ale ukazuje, Bethesda se svým Falloutem 3 se nehodlá minimálně v tomto ohledu nikterak zpronevěřit odkazu minulých dílů. Včera totiž oznámila, že klíčové role se ujme Liam Neeson; herec, který byl za svou roli ve filmu Schnidler`s List (Schnidlerův seznam) nominován na Oskara pro nejlepšího herce a kterého si možná pamatujete i z filmů jako Batman Begins nebo Star Wars Episode 1. Neeson se ujme dabingu otce hlavního hrdiny, kterážto role byla psána – alespoň podle prohlášení Bethesdy – přímo Liamovi na tělo.

  
Liam Neeson

To ale není vše, co se o Falloutu 3 prozradilo. Nový artwork na oficiálních stránkách totiž zcela zjevně ukazuje vybombardované zbytky hlavního města USA – Washingtonu, konkrétně Capitolu (sídla amerického Kongresu). Ačkoli Bethesda odmítla celou věc komentovat se slovy "necháme vás vyvodit si vlastní závěry", děj zasazený do oblasti Washingtonu by byl významným posunem oproti Falloutům 1 a 2, které se odehrávali v Kalifornii a Nevadě.

Na závěr jen připomínám, že do vypuštění prvního teaseru na Fallout 3 zbývá již pouhých 27 dní!

Související informace (Fallout 3):
Platforma: PC
Žánr: RPG
Výrobce hry: Bethesda Softworks
Distributor hry: neznámý
Homepage hry:
http://fallout.bethsoft.com
Předpokládané datum vydání: neznámé

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Skyrim: Very Special Edition si už zahrajete i na záchodě

Skyrim: Very Special Edition si už zah…

Mysleli jste si, že jde o vtip? Tak to jste na omylu!

6.  7.  2018 |