Nové hry na obzoru: Boříme tradice

Tradičně narazíme na fotbalovém hřišti tak možná na hráče a rozhodčí, Flitzer tam dostane i nahou fanynku * One Piece: Pirates Carnival nám představí šílené pirátské hry * Pokud chcete závodit v ulicích Paříže, počkejte si na Paris Chase
Nové hry na obzoru: Boříme tradice

Flitzer

Platforma: PC, mobil
Žánr: akce
Výrobce: Handy Games
Vydavatel: Dtp
Homepage: není
Předpokládané datum vydání: květen 2006

Jak se blíží fotbalové mistrovství světa v Německu, přibývá pomalu her s fotbalovou tématikou. Ne všechny se však zabývají jen hráči, třeba Flitzer se zaměřuje na fanoušky. A to ne jen tak ledasjaké. Naši kolegové z Freeher by vám mohli potvrdit, že podobný nápad již zažili. Vtělíte se do role nahé fanynky, která se snaží utéct strážcům zákona a co nejdéle vydržet na hřišti. Hra původně vznikla jako volně šiřitelná flashová hříčka, která pak byla předělána do úspěšné hry pro mobilní telefony. A koloběh života se uzavírá, protože Dtp se rozhodli vydat tuto zvláštní zábavu za peníze i pro PC. Každému dle jeho gusta.

One Piece: Pirates Carnival

Platforma: PS2
Žánr: Sbírka her
Výrobce: Namco-Bandai (http://www.namcobandaigames.com/)
Vydavatel: Namco-Bandai (http://www.namcobandaigames.com/)
Homepage: Není
Předpokládané datum vydání: jaro 2006

Herní gigant, holding Namco-Bandai, slibuje desítky hodin zábavy pro více hráčů u PS2. Příčinou by měla být hra One Piece: Pirates` Carnival, která je navržena na základě stejnojmenného populárního comicsového seriálu. Vlastní hra bude údajně obsahovat na třicet hříček, které můžete hrát jak sami, tak i s přáteli, a soutěžit o titul krále pirátů. Čekat by vás měly roztodivné disciplíny, jako třeba boj na chůdách, soutěže v požírání koláčů, pirátský baseball, souboje v minovém poli a další. Uvidíme, jak se podaří autorům nalákat hráče u nás, kde je seriál v podstatě neznámý.

Paris Chase

Platforma: PC
Žánr: Pouliční závody
Vyrobce: Team 6 (http://www.team6-games.com/)
Vydavatel: Neznámý
Homepage: Není
Předpokládané datum vydání: Bude zveřejněno

  

Láká vás prohánět se nablýskanými automobily po reálných městech? Právě pro vás by měla být nová hra od Team 6 s jasným názvem Paris Chase. Jako vždy budete postupně šplhat po žebříčku od nejslabších vozů po nablýskané bouráky za miliony. Postupně se budete probíjet z jedné garážové stáje do další, významnější, která s sebou přinese širší nabídku pohybovadel. Těch by na vás mělo čekat přes třicet a nejedná se o žádné dětské hračky. Když k tomu připočteme ještě reálný model Paříže se všemi významnými památkami a zničitelným prostředím, máme se na co těšit. Autoři tvrdí, že k dispozici budou stovky různých tratí, uvidíme, zda si neukousli příliš velké sousto.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |