Nové hry na obzoru: Boříme tradice

Tradičně narazíme na fotbalovém hřišti tak možná na hráče a rozhodčí, Flitzer tam dostane i nahou fanynku * One Piece: Pirates Carnival nám představí šílené pirátské hry * Pokud chcete závodit v ulicích Paříže, počkejte si na Paris Chase
Nové hry na obzoru: Boříme tradice

Flitzer

Platforma: PC, mobil
Žánr: akce
Výrobce: Handy Games
Vydavatel: Dtp
Homepage: není
Předpokládané datum vydání: květen 2006

Jak se blíží fotbalové mistrovství světa v Německu, přibývá pomalu her s fotbalovou tématikou. Ne všechny se však zabývají jen hráči, třeba Flitzer se zaměřuje na fanoušky. A to ne jen tak ledasjaké. Naši kolegové z Freeher by vám mohli potvrdit, že podobný nápad již zažili. Vtělíte se do role nahé fanynky, která se snaží utéct strážcům zákona a co nejdéle vydržet na hřišti. Hra původně vznikla jako volně šiřitelná flashová hříčka, která pak byla předělána do úspěšné hry pro mobilní telefony. A koloběh života se uzavírá, protože Dtp se rozhodli vydat tuto zvláštní zábavu za peníze i pro PC. Každému dle jeho gusta.

One Piece: Pirates Carnival

Platforma: PS2
Žánr: Sbírka her
Výrobce: Namco-Bandai (http://www.namcobandaigames.com/)
Vydavatel: Namco-Bandai (http://www.namcobandaigames.com/)
Homepage: Není
Předpokládané datum vydání: jaro 2006

Herní gigant, holding Namco-Bandai, slibuje desítky hodin zábavy pro více hráčů u PS2. Příčinou by měla být hra One Piece: Pirates` Carnival, která je navržena na základě stejnojmenného populárního comicsového seriálu. Vlastní hra bude údajně obsahovat na třicet hříček, které můžete hrát jak sami, tak i s přáteli, a soutěžit o titul krále pirátů. Čekat by vás měly roztodivné disciplíny, jako třeba boj na chůdách, soutěže v požírání koláčů, pirátský baseball, souboje v minovém poli a další. Uvidíme, jak se podaří autorům nalákat hráče u nás, kde je seriál v podstatě neznámý.

Paris Chase

Platforma: PC
Žánr: Pouliční závody
Vyrobce: Team 6 (http://www.team6-games.com/)
Vydavatel: Neznámý
Homepage: Není
Předpokládané datum vydání: Bude zveřejněno

  

Láká vás prohánět se nablýskanými automobily po reálných městech? Právě pro vás by měla být nová hra od Team 6 s jasným názvem Paris Chase. Jako vždy budete postupně šplhat po žebříčku od nejslabších vozů po nablýskané bouráky za miliony. Postupně se budete probíjet z jedné garážové stáje do další, významnější, která s sebou přinese širší nabídku pohybovadel. Těch by na vás mělo čekat přes třicet a nejedná se o žádné dětské hračky. Když k tomu připočteme ještě reálný model Paříže se všemi významnými památkami a zničitelným prostředím, máme se na co těšit. Autoři tvrdí, že k dispozici budou stovky různých tratí, uvidíme, zda si neukousli příliš velké sousto.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 nejšílenějších pařeb, které si můžete zahrát na Steamu

8 nejšílenějších pařeb, které si můžet…

Během letošního roku se Valve rozhodlo, že Steam Greenlight neplní tu roli, kterou od něj požadovalo. Skrz něj se na Steam totiž dostávaly opravdové zrůdnosti, jako třeba simulátor kamene. Tomu měla zabránit nová služba jménem Steam Direct. Jak si můžete všimnout, opět jim to tak úplně nevyšlo, a i nadále tak v nejpopulárnější digitální distribuci PC her naleznete unikátní šílenosti. Nabízíme vám ty nejbizarnější z nich!

14.  9.  2017 | | 7 N/A
10 českých her, které úspěšně prorazily i do zahraničí

10 českých her, které úspěšně prorazil…

Ačkoli se nemůžeme měřit s většími zeměmi, pár skvělých her od nás se do světa podívalo. Pojďme se podívat na ty největší šťastlivce.

6.  9.  2017 | | 12 N/A
Hrajeme sci-fi akci Destiny 2: epický fotoseriál z výpravy

Hrajeme sci-fi akci Destiny 2: epický …

Destiny 2 je hra plná rozporů. Po několika desítkách hodin strávených v jejím světě vám ale můžeme říct jedno. Budete nadávat, ale nebudete se moci odtrhnout.

9.  9.  2017 | | 2 N/A
Herní agenda: konec okurkové sezóny

Herní agenda: konec okurkové sezóny

Tak jsme přežili letošní okurkovou sezónu a pomalu ale jistě se k nám dostávají tituly, na které jsme se takovou dobu těšili. Je libo strategii, čistokrevnou akční jízdu nebo pohodovou adventuru? To všechno se objevilo během minulého měsíce.

8.  9.  2017 |
7 nejděsivějších herních zážitků, které nesmíte hrát v noci

7 nejděsivějších herních zážitků, kter…

Strach a hrůza patří spíše k nepříjemným a nechtěným pocitům. Přesto je ovšem mnohdy záměrně vyhledáváme a jejich přítomnost si doslova užíváme, což je vlastně jeden z velkých paradoxů zábavního průmyslu. Hororové zážitky nás naplňují a přitahují zároveň, a to v jakékoli podobě. Pojďme si připomenout ty nejděsivější hry, které si lze v rámci videoher můžeme užít.

12.  9.  2017 | | 6 N/A
Herní filosofie: samotářské zážitky žijí dál

Herní filosofie: samotářské zážitky ži…

Byl tady Skyrim, bylo tady Divinity a teď tady máme třeba Uncharted. Singleplayer zkrátka stále táhne, nyní snad možná ještě více než kdy dříve.

16.  9.  2017 | | 7 N/A
WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

Nasaďte helmu, zapněte pásy a připravte se ke startu. Nový ročník WRC je konečně tady. A tak se ptáme, má v letošní konkurenci závodních her šanci na úspěch?

18.  9.  2017 | | 1 N/A
GTA 5, Fortnite a další herní pecky ve slevové akci digitální distribuce

GTA 5, Fortnite a další herní pecky ve…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku her na PC? Green Man Gaming má pro vás parádní slevy!

13.  9.  2017 |