Nové hry na obzoru: Filmové hrátky

Strategie Kudos vám předvede, že The Sims se dají hrát i na tahy * Simulace MBL Slugfest 2006 vás zase přivede do americké baseballové ligy * A Vin Diesel se ukáže při tvorbě hry a filmu podle ní - The Wheelman
Nové hry na obzoru: Filmové hrátky

Kudos
Platforma: PC
Žánr: Simulace života
Výrobce: Positech Games (http://www.positech.co.uk/)
Vydavatel: Není známý
Homepage: http://www.kudosgame.com/
Předpokládané datum vydání: 2006-02-22

  

Představte si The Sims. To není vůbec těžké, kdo by neznal tuto simulaci života. A teď si představte, že nemáte tři rozměry a reálný čas, ale vše probíhá na kola. Máte? Tak máte přibližně Kudos, Hra by měla být založena zejména na sociální stránce života, i když se budete muset starat i o hmotné zabezpečení vašeho svěřence, případně svěřenkyně. Nejdůležitější ale bude, aby vaše postava byla šťastná, měla spoustu přátel a vůbec se dobře bavila. Výhodou oproti The Sims má být údajně právě ona tahovost hry, protože nebudete muset řešit opakované činnosti pokaždé, když se vyskytnou, prostě budete mít plán dne. Uvidíme, jak se tento projekt uchytí.

MLB SlugFest 2006
Platforma: PS2, Xbox
Žánr: Baseball
Výrobce: Midway (http://www.midway.com/)
Vydavatel: Midway (http://www.midway.com/)
Předpokládané datum vydání: Bude oznámeno

Sporty na počítači se dělí do dvou skupin. Ty realistické, kde se vývojáři snaží co můžou, a ty zábavné. Občas se sice najdou výjimky, které spadají do obou kategorií, častěji však hra vypadne z obou škatulek. Série MLB SlugFest si vybrala, že chce spadnout do oněch zábavných titulů, nedělá si zbytečné ambice na zpracování reality. I když s sebou každým rokem přináší aktualizované sestavy americké baseballové ligy, stále bere baseball s velkým nadhledem. Ostatně kde jinde by mohl být každý druhý odpal homerun, co chvíli se chytači předháněli v klaunských číslech při chytání a nadhazovači točili míček klidně i za roh.

K tomu všemu se ale připočítávají již zmíněné nové soupisky, možnost vytvořit si vlastního hráče, se kterým budete hrát, upravené stadiony, aby vypadaly jako ty pravé, nebo třeba knihovna. Avšak knihovna to není jen tak ledasjaká v MLB SlugFest 2006 narazíte na knihovnu podpisů, stejně tak jako nejzajímavější kolize, které nastaly na metách. Vypadá to, že MLB SlugFest bude nabízet každému něco.

The Wheelman
Platforma: PS3, Xbox 360
Žánr: Akční
Výrobce: MTV Games
Vydavatel: Zatím neznámý
Předpokládané datum vydání: 2007

Vin Diesel a jeho společnost Tigon Studios se pouští do velkého projektu. Ve spolupráci s Midway, MTV Films, Paramount Pictures a MTV Games hodlají udělat akční hru a jako její pokračování pak film s Dieselem v hlavní roli. Navíc k tomu se chystají z Wheelmana udělat i obchodní značku, takže brzy nás zaplaví tuny reklamních materiálů a hraček s touto tématikou. Hra by přitom měla vyprávět o vysloužilém řidiči, který se však vrací zpět, aby chránil jistou ženu z jeho minulosti. Musíme jen doufat, že se Wheelman povede stejně, jako se povedl Riddick: Kronika temna a následná hra Escape from Butcher`s Bay

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A