Nové hry na obzoru: Filmové hrátky

Strategie Kudos vám předvede, že The Sims se dají hrát i na tahy * Simulace MBL Slugfest 2006 vás zase přivede do americké baseballové ligy * A Vin Diesel se ukáže při tvorbě hry a filmu podle ní - The Wheelman
Nové hry na obzoru: Filmové hrátky

Kudos
Platforma: PC
Žánr: Simulace života
Výrobce: Positech Games (http://www.positech.co.uk/)
Vydavatel: Není známý
Homepage: http://www.kudosgame.com/
Předpokládané datum vydání: 2006-02-22

  

Představte si The Sims. To není vůbec těžké, kdo by neznal tuto simulaci života. A teď si představte, že nemáte tři rozměry a reálný čas, ale vše probíhá na kola. Máte? Tak máte přibližně Kudos, Hra by měla být založena zejména na sociální stránce života, i když se budete muset starat i o hmotné zabezpečení vašeho svěřence, případně svěřenkyně. Nejdůležitější ale bude, aby vaše postava byla šťastná, měla spoustu přátel a vůbec se dobře bavila. Výhodou oproti The Sims má být údajně právě ona tahovost hry, protože nebudete muset řešit opakované činnosti pokaždé, když se vyskytnou, prostě budete mít plán dne. Uvidíme, jak se tento projekt uchytí.

MLB SlugFest 2006
Platforma: PS2, Xbox
Žánr: Baseball
Výrobce: Midway (http://www.midway.com/)
Vydavatel: Midway (http://www.midway.com/)
Předpokládané datum vydání: Bude oznámeno

Sporty na počítači se dělí do dvou skupin. Ty realistické, kde se vývojáři snaží co můžou, a ty zábavné. Občas se sice najdou výjimky, které spadají do obou kategorií, častěji však hra vypadne z obou škatulek. Série MLB SlugFest si vybrala, že chce spadnout do oněch zábavných titulů, nedělá si zbytečné ambice na zpracování reality. I když s sebou každým rokem přináší aktualizované sestavy americké baseballové ligy, stále bere baseball s velkým nadhledem. Ostatně kde jinde by mohl být každý druhý odpal homerun, co chvíli se chytači předháněli v klaunských číslech při chytání a nadhazovači točili míček klidně i za roh.

K tomu všemu se ale připočítávají již zmíněné nové soupisky, možnost vytvořit si vlastního hráče, se kterým budete hrát, upravené stadiony, aby vypadaly jako ty pravé, nebo třeba knihovna. Avšak knihovna to není jen tak ledasjaká v MLB SlugFest 2006 narazíte na knihovnu podpisů, stejně tak jako nejzajímavější kolize, které nastaly na metách. Vypadá to, že MLB SlugFest bude nabízet každému něco.

The Wheelman
Platforma: PS3, Xbox 360
Žánr: Akční
Výrobce: MTV Games
Vydavatel: Zatím neznámý
Předpokládané datum vydání: 2007

Vin Diesel a jeho společnost Tigon Studios se pouští do velkého projektu. Ve spolupráci s Midway, MTV Films, Paramount Pictures a MTV Games hodlají udělat akční hru a jako její pokračování pak film s Dieselem v hlavní roli. Navíc k tomu se chystají z Wheelmana udělat i obchodní značku, takže brzy nás zaplaví tuny reklamních materiálů a hraček s touto tématikou. Hra by přitom měla vyprávět o vysloužilém řidiči, který se však vrací zpět, aby chránil jistou ženu z jeho minulosti. Musíme jen doufat, že se Wheelman povede stejně, jako se povedl Riddick: Kronika temna a následná hra Escape from Butcher`s Bay

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 nejšílenějších pařeb, které si můžete zahrát na Steamu

8 nejšílenějších pařeb, které si můžet…

Během letošního roku se Valve rozhodlo, že Steam Greenlight neplní tu roli, kterou od něj požadovalo. Skrz něj se na Steam totiž dostávaly opravdové zrůdnosti, jako třeba simulátor kamene. Tomu měla zabránit nová služba jménem Steam Direct. Jak si můžete všimnout, opět jim to tak úplně nevyšlo, a i nadále tak v nejpopulárnější digitální distribuci PC her naleznete unikátní šílenosti. Nabízíme vám ty nejbizarnější z nich!

14.  9.  2017 | | 7 N/A
10 českých her, které úspěšně prorazily i do zahraničí

10 českých her, které úspěšně prorazil…

Ačkoli se nemůžeme měřit s většími zeměmi, pár skvělých her od nás se do světa podívalo. Pojďme se podívat na ty největší šťastlivce.

6.  9.  2017 | | 12 N/A
Hrajeme sci-fi akci Destiny 2: epický fotoseriál z výpravy

Hrajeme sci-fi akci Destiny 2: epický …

Destiny 2 je hra plná rozporů. Po několika desítkách hodin strávených v jejím světě vám ale můžeme říct jedno. Budete nadávat, ale nebudete se moci odtrhnout.

9.  9.  2017 | | 2 N/A
Herní agenda: konec okurkové sezóny

Herní agenda: konec okurkové sezóny

Tak jsme přežili letošní okurkovou sezónu a pomalu ale jistě se k nám dostávají tituly, na které jsme se takovou dobu těšili. Je libo strategii, čistokrevnou akční jízdu nebo pohodovou adventuru? To všechno se objevilo během minulého měsíce.

8.  9.  2017 |
7 nejděsivějších herních zážitků, které nesmíte hrát v noci

7 nejděsivějších herních zážitků, kter…

Strach a hrůza patří spíše k nepříjemným a nechtěným pocitům. Přesto je ovšem mnohdy záměrně vyhledáváme a jejich přítomnost si doslova užíváme, což je vlastně jeden z velkých paradoxů zábavního průmyslu. Hororové zážitky nás naplňují a přitahují zároveň, a to v jakékoli podobě. Pojďme si připomenout ty nejděsivější hry, které si lze v rámci videoher můžeme užít.

12.  9.  2017 | | 6 N/A
Herní filosofie: samotářské zážitky žijí dál

Herní filosofie: samotářské zážitky ži…

Byl tady Skyrim, bylo tady Divinity a teď tady máme třeba Uncharted. Singleplayer zkrátka stále táhne, nyní snad možná ještě více než kdy dříve.

16.  9.  2017 | | 7 N/A
WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

Nasaďte helmu, zapněte pásy a připravte se ke startu. Nový ročník WRC je konečně tady. A tak se ptáme, má v letošní konkurenci závodních her šanci na úspěch?

18.  9.  2017 | | 1 N/A
GTA 5, Fortnite a další herní pecky ve slevové akci digitální distribuce

GTA 5, Fortnite a další herní pecky ve…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku her na PC? Green Man Gaming má pro vás parádní slevy!

13.  9.  2017 |