Nové hry na obzoru: Nejistá budoucnost

vytisknout velikost písma
Strategie Aliance: Future Combat nás přenese do blízké budoucnosti * Růžové brýle nám o věcech budoucích sejme Crysis - střílečka od tvůrců Far Cry * A ještě dále v čase se posuneme s MMORPG Stargate Worlds
Nové hry na obzoru: Nejistá budoucnost

Alliance: Future Combat

Platforma: PC
Žánr: Strategie
Výrobce: G2 Games (http://www.g2games.com )
Vydavatel: : http://www.g2games.com
Homepage: http://www.g2games.com/alliance/
Předpokládané datum vydání: únor 2006

Američané si na dálném východě nedají pokoj. V roce 2008 se rozhodnou v Džombistánské demokratické republice vystavět supertajnou základnu, která se stane laboratoří genetického inženýrství a nových zbraní. Ale co se nestane, teroristické organizaci se podaří odhalit polohu této základny a dobře vedeným útokem zaskočí její osádku. Američanům nezbývá než nasadit tým AEGIS, který je sice tajný, ale také jediná možnost, jak situaci vyřešit.

Na vás bude, zda se připojíte na stranu teroristů, nebo se přidáte k AEGISu při obraně základny. Čeká vás dvacítka misí, ve kterých prověříte nejen své taktické dovednosti, ale i reflexy, protože hra bude založena na rychlých akcích. Žádné sbírání surovin, pouze souboje. K dispozici bude údajně kolem stovky druhů jednotek, navíc můžeme počítat s obvyklými superzbraněmi. Hlavním lákadlem asi bude možnost ovládat své svěřence pouhým hlasem. Uvidíme, jak se toto ovládání uchytí.

Crysis

Platforma: PC
Žánr: FPS
Výrobce: Crytek Studios (http://www.crytek.com/)
Vydavatel: Electronic Arts (http://www.ea.com)
Předpokládané datum vydání: není známo

Tvůrci střílečky Far Cry se pouštějí do dalšího titulu. Nikoho nepřekvapí, že se bude jednat opět o střílečku, tentokrát však zasazenou do jiného prostředí. Tropické ostrovy jsou již známé, tentokráte se podíváme do budoucnosti, kdy Zemi napadnou mimozemšťané a vy budete bojovat o svůj život. K úspěchu bude údajně nutné zvládnout používat širokou paletu zbraní a brnění. To vše poběží na Cry Engine 2.

Stargate Worlds

Platforma: PC
Žánr: MMORPG
Výrobce: Cheyenne Mountain Entertainment (http://www.cheyenneme.com/)
Vydavatel: neznámý
Předpokládané datum vydání: není známo

Svět filmové a seriálové Stargate je velkým lákadlem pro všechny tvůrce her. Není divu, že se MGM Interactive rozhodli pro vytvoření hry na motivy filmu a vývoj svěřili do rukou zkušeným Cheyenne Mountain Entertainment. Pokud vám jméno nic neříká, vězte, že se sice jedná o novou společnost, která však údajně shromažďuje zkušené tvůrce z herní branže. Uvidíme, jak se poperou s velmi populárním MMORPG, kterým se díky známému světu má Stargate Worlds stát.

Ve hře vás klasicky čekají dvě strany konfliktu, SGC na straně dobra a proti nim Systém Lords. Mezi oběma bude probíhat na některých planetách zuřivý boj, v němž se může prokázat schopnost hráčů. Údajně se můžeme těšit na zajímavý způsob, jakým budou řešeny střelecké souboje, který bud jednoduchý a zároveň reálný. Bojovat můžete buď po bohu živých lidí, nebo si do party naberete počítačem ovládané kolegy, takže odpadne věčná starost o vhodné složení skupiny. Tvůrci tvrdí, že se herní svět bude průběžně vyvíjet, my si však počkáme na bližší informace.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Uncharted: The Lost Legacy – když Nate není doma (recenze)

Uncharted: The Lost Legacy – když Nate…

Mysleli jste si, že série Uncharted skončí čtvrtým dílem? Tak to jste na omylu, ještě je tu Chloe a Nadine!

17.  8.  2017 | | 6 N/A
Do světa World of Tanks míří vůbec první singleplayerový příběhový zážitek

Do světa World of Tanks míří vůbec prv…

Prozatím jsme byli vždy zvyklí, že je World of Tanks čistě multiplayerovou záležitostí. Ne však na dlouho!

18.  8.  2017 | | 2 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |