Nové hry na obzoru: Rainbow Six 4 přichází

vytisknout velikost písma
Máte rádi týmové akce ve stylu Rainbow Six? Tak se těšte na Rainbow Six 4! * A co takhle masivně multiplayerové online hry, hmmm? Pak zkuste třeba nástupce Neocronu, Neocron 2! * Anebo polsko-italskou žáležitost jménem Sigonyth: Desert Eternity
Nové hry na obzoru: Rainbow Six 4 přichází

Rainbow Six 4

Homepage: http://www.redstorm.com/
Výrobce: Red Storm Entertainment
Vydavatel: Ubisoft
Platforma: PC, PS2, Xbox
Datum vydání: jaro 2005

A máme tu další epizodu oblíbeného seriálu Rainboq Six! Nejlepší protiteroristická jednotka na světě se vrací, aby pomohla v boji proti novým nebezpečím. To nové se jmenuje "bioteroristé". V South Parku by si jistě z "bioteroristů" dokázali udělat pořádnou srandu, ale my tu od toho nejsme. Seriózní informace, to je to, co naši čtenáři chtějí.

     

Tentokráte už nejde ani tak o nevinné civilisty a bezbranné maminky s dětmi, jako spíše o samotné příslušníky týmu Rainbow. Temnější, osobnější zápletka, která se dotýká samotných příslušníků vašeho speciálního týmu, všechny osvědčené vlastnosti předchozích pokračování série, nové audiovizuální kvality, to jsou jen některé novinky, které Rainbow Six 4 slibuje. Můžete hrát za dvě postavy: Dinga Chaveze, obávaného vůdce týmu, a Dietera Webera, nového snipera, který musí svůj tým krýt vždy a všude. K dispozici dostanete nové zbraně, nové příslušníky týmu, nové vybavení (detektory pohybu, beranidla, a další. Asi nejdůležitější jsou ale tentokrát technologické novinky - ultrarealistická ragdoll fyzika, vylepšený multiplayer, zvukové efekty, prostě celkově aktuálnější vzezření hry.

Ubisoft dobře ví co dělá. Těšme se na další skvostnou taktickou akci!

Neocron 2

Homepage: http://entry.neocron.com/doy/index.html
Výrobce: Reaktorr.com
Vydavatel: 10Tacle Studios
Platforma: PC
Datum vydání: 2004/2005

Neocron je relativně známá evropská kyberpunková onlinovka. Neocron 2 je její nová verze, s novým příběhem, novými možnostmi, novými postavami. Příběh se posunul zas o kousek dál - globální znečištění, vyčerpávající války, narušená zemská atmosféra, to všechno zapříčinilo, že z planety se stala takřka neobyvatelná hrouda bláta. Radiace je všude a většina zvířat vyhynula - anebo mutovala do bizarních podob. Zbytky lidstva hledají ochranu proti nehostinnému prostředí za vysokými stěnami obrovských měst. Těchto několik megapolí se stalo poslední záchrannou metou lidstva, posledním světélkem naděje ve věčně temném světě Neocronu.

    

Kyberpunk už dneska pravda moc nefrčí, kdyberpunk totiž dnes žijeme. Přesto, pro ty, kteří mají rádi science fiction, kvalitní audiovizuální pracování a podobně naladěné jedince jako jsou oni sami je Neocron 2 tou sorávnou volbou. Navíc si ho můžete vyzkoušet zdarma, a tak snadno zjistit, zda tento online herní svět vyhovuje také vám.

Sigonyth: Desert Eternity

Homepage: http://www.sigonyth.com/
Výrobce: New Desert
Vydavatel: New Desert
Platforma: PC
Datum vydání: 1. čtvrtletí 2005

Tak tomuhle říkám originální projekt! Pravda, je to vlastně vcelku obyčejné MMORPG, ale od koho! Dohromady se dala partička taliánů a poláků protože jak známo, víc hlav víc ví. Společně vytvořili svět budoucnosti, do kterého se každý hráč může ponořit a cítit se v něm jako doma.

     

Celá hra je budována na proprietárním enginu pod názvem "Krov". Vaše postava je v něm definována osmi základními charakteristikami, ve světě se budou vyskovat obrovksá města, stejně jako malé vesnice a samozřejmě nepostradatelné zvláštní lokace typou dungeonů, tajemných jeskyní a tajných portálů. Hráč bude mít k dispozici tři různé rasy - lidi, kyborgy a mutanty. Svět Sigonythu je světem pouští, horkého písku, na kterém už 200 let existuje lidská kolonie. Potkáte divoká zvířata, malé, usedlé neklávy, stejně jako rozlehlé obchodnické organizace. Ve světě Sigonythu si každý hráč může žít svůj vlastní život. Může se stát stejně dobře zkušeným cestovatelem, protřelým obchodníkem anebo úspěšným podnikatelem. Můžete plnit mise pro místní vládu, pro obchodní organizace, můžete vlastnit restauraci nebo se stát důlním magnátem. Hra nemá žádnou velkou zápletku, která by vám určovala co, kdy a jak dělat. Samozřejmě ale potkáte spoustu NPC postav, od kterých můžete získat nové úkoly, pro každou ze zvolených ras se tyto úkoly budou lišit. Lišit se však bude i cena za kterou budete moct získávat nové schopnosti pro svou postavu. Kyborgové logicky mají své implantáty, zatímco mutace jsou připraveny pro mutanty a perky pro lidi. Celkem je připraveno více než 70 různých skillů. A to všechno ve 3rd person pohledu, takže v online moderním stylu.

Nová evropská onlinovka? Hurá do toho! Sice to nevypadá na dvakrát originální projekt, ale každá snaha se cení.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
Uncharted graficky nemá konkurenci, nejnovější díl posouvá laťku PS4

Uncharted graficky nemá konkurenci, ne…

Uncharted vždy byl špičkou dané konzolové generace a The Lost Legacy není výjimkou. Pojďme se vydat na graficky opulentní výpravu za klem Ganéši.

včera | | 8 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Uncharted: The Lost Legacy – když Nate není doma (recenze)

Uncharted: The Lost Legacy – když Nate…

Mysleli jste si, že série Uncharted skončí čtvrtým dílem? Tak to jste na omylu, ještě je tu Chloe a Nadine!

17.  8.  2017 | | 6 N/A
Do světa World of Tanks míří vůbec první singleplayerový příběhový zážitek

Do světa World of Tanks míří vůbec prv…

Prozatím jsme byli vždy zvyklí, že je World of Tanks čistě multiplayerovou záležitostí. Ne však na dlouho!

18.  8.  2017 | | 2 N/A