Nové hry na obzoru: Rainbow Six 4 přichází

Máte rádi týmové akce ve stylu Rainbow Six? Tak se těšte na Rainbow Six 4! * A co takhle masivně multiplayerové online hry, hmmm? Pak zkuste třeba nástupce Neocronu, Neocron 2! * Anebo polsko-italskou žáležitost jménem Sigonyth: Desert Eternity
Nové hry na obzoru: Rainbow Six 4 přichází

Rainbow Six 4

Homepage: http://www.redstorm.com/
Výrobce: Red Storm Entertainment
Vydavatel: Ubisoft
Platforma: PC, PS2, Xbox
Datum vydání: jaro 2005

A máme tu další epizodu oblíbeného seriálu Rainboq Six! Nejlepší protiteroristická jednotka na světě se vrací, aby pomohla v boji proti novým nebezpečím. To nové se jmenuje "bioteroristé". V South Parku by si jistě z "bioteroristů" dokázali udělat pořádnou srandu, ale my tu od toho nejsme. Seriózní informace, to je to, co naši čtenáři chtějí.

     

Tentokráte už nejde ani tak o nevinné civilisty a bezbranné maminky s dětmi, jako spíše o samotné příslušníky týmu Rainbow. Temnější, osobnější zápletka, která se dotýká samotných příslušníků vašeho speciálního týmu, všechny osvědčené vlastnosti předchozích pokračování série, nové audiovizuální kvality, to jsou jen některé novinky, které Rainbow Six 4 slibuje. Můžete hrát za dvě postavy: Dinga Chaveze, obávaného vůdce týmu, a Dietera Webera, nového snipera, který musí svůj tým krýt vždy a všude. K dispozici dostanete nové zbraně, nové příslušníky týmu, nové vybavení (detektory pohybu, beranidla, a další. Asi nejdůležitější jsou ale tentokrát technologické novinky - ultrarealistická ragdoll fyzika, vylepšený multiplayer, zvukové efekty, prostě celkově aktuálnější vzezření hry.

Ubisoft dobře ví co dělá. Těšme se na další skvostnou taktickou akci!

Neocron 2

Homepage: http://entry.neocron.com/doy/index.html
Výrobce: Reaktorr.com
Vydavatel: 10Tacle Studios
Platforma: PC
Datum vydání: 2004/2005

Neocron je relativně známá evropská kyberpunková onlinovka. Neocron 2 je její nová verze, s novým příběhem, novými možnostmi, novými postavami. Příběh se posunul zas o kousek dál - globální znečištění, vyčerpávající války, narušená zemská atmosféra, to všechno zapříčinilo, že z planety se stala takřka neobyvatelná hrouda bláta. Radiace je všude a většina zvířat vyhynula - anebo mutovala do bizarních podob. Zbytky lidstva hledají ochranu proti nehostinnému prostředí za vysokými stěnami obrovských měst. Těchto několik megapolí se stalo poslední záchrannou metou lidstva, posledním světélkem naděje ve věčně temném světě Neocronu.

    

Kyberpunk už dneska pravda moc nefrčí, kdyberpunk totiž dnes žijeme. Přesto, pro ty, kteří mají rádi science fiction, kvalitní audiovizuální pracování a podobně naladěné jedince jako jsou oni sami je Neocron 2 tou sorávnou volbou. Navíc si ho můžete vyzkoušet zdarma, a tak snadno zjistit, zda tento online herní svět vyhovuje také vám.

Sigonyth: Desert Eternity

Homepage: http://www.sigonyth.com/
Výrobce: New Desert
Vydavatel: New Desert
Platforma: PC
Datum vydání: 1. čtvrtletí 2005

Tak tomuhle říkám originální projekt! Pravda, je to vlastně vcelku obyčejné MMORPG, ale od koho! Dohromady se dala partička taliánů a poláků protože jak známo, víc hlav víc ví. Společně vytvořili svět budoucnosti, do kterého se každý hráč může ponořit a cítit se v něm jako doma.

     

Celá hra je budována na proprietárním enginu pod názvem "Krov". Vaše postava je v něm definována osmi základními charakteristikami, ve světě se budou vyskovat obrovksá města, stejně jako malé vesnice a samozřejmě nepostradatelné zvláštní lokace typou dungeonů, tajemných jeskyní a tajných portálů. Hráč bude mít k dispozici tři různé rasy - lidi, kyborgy a mutanty. Svět Sigonythu je světem pouští, horkého písku, na kterém už 200 let existuje lidská kolonie. Potkáte divoká zvířata, malé, usedlé neklávy, stejně jako rozlehlé obchodnické organizace. Ve světě Sigonythu si každý hráč může žít svůj vlastní život. Může se stát stejně dobře zkušeným cestovatelem, protřelým obchodníkem anebo úspěšným podnikatelem. Můžete plnit mise pro místní vládu, pro obchodní organizace, můžete vlastnit restauraci nebo se stát důlním magnátem. Hra nemá žádnou velkou zápletku, která by vám určovala co, kdy a jak dělat. Samozřejmě ale potkáte spoustu NPC postav, od kterých můžete získat nové úkoly, pro každou ze zvolených ras se tyto úkoly budou lišit. Lišit se však bude i cena za kterou budete moct získávat nové schopnosti pro svou postavu. Kyborgové logicky mají své implantáty, zatímco mutace jsou připraveny pro mutanty a perky pro lidi. Celkem je připraveno více než 70 různých skillů. A to všechno ve 3rd person pohledu, takže v online moderním stylu.

Nová evropská onlinovka? Hurá do toho! Sice to nevypadá na dvakrát originální projekt, ale každá snaha se cení.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

13.  12.  2017 | | 19 N/A
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na skvělé nové pařby

Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na s…

Vánoce jsou za rohem a náš seriál speciálů je u konce. Pro majitele herní konzole Xbox One tady máme několik letošních tipů na dárek.

14.  12.  2017 | | 5 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

včera | | 21 N/A
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

15.  12.  2017 |
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A
Harry Potter: Hogwarts Mystery je nová mobilní hra

Harry Potter: Hogwarts Mystery je nová…

Jam City chystá mobilní hru Harry Potter: Hogwarts Mystery. Vyrovná se však verzi od Niantic?

14.  12.  2017 | | 6 N/A