Nové hry na obzoru: šílené závody s The Buggy

Debrecínské herní studio A.S.K. Homework chystá zajímavé závody nazvané The Buggy - Make, Ride, Win! * Ukrajinské studio Boolat připravuje 3D akční RPGčko Age of Angels * Odvážné studio Stormcloud Creations hodlá vytvořit velký herní projekt pouze za pomoci herní komunity
Nové hry na obzoru: šílené závody s The Buggy

Age of Angels

Homepage: -
Výrobce: Boolat Games
Vydavatel: -
Platforma: PC
Datum vydání: 2006

Zavedený ukrajinský tým Boolat, který se mimo vývoje věnuje také lokalizacím, přichází se svým třetím velkým titulem. Má jít o akční RPGčko, jinými slovy prostě rubačka ve stylu Diabla, nazvané Age of Angels.

  

Hráč se vtělí do role Metathrona, První anděla, vyslance Bohů. Ocitne se ve světě, který je sužován přívalem cizích sil s nimiž se samozřejmě musí vypořádat. Za pomoci síly mečů a magie byste měli tento svět vyčistit od lůzy a rozhodnout, kdo mu bude vládnout (a je klidně možné, že to budete vy sám). Hra se bude skládat ze tří různých prostředí, celkem si projdete 27 levelů. Vývojáři slibují také multiplayer, několik desítek různých potvor, spoustu druhů zbraní a další vymoženosti.

První screenshoty vypadají zajímavě, rádi se necháme ukrajinským studiem překvapit!

The Buggy - Make, Ride, Win!

Homepage: http://www.askhomework.hu/buggy.html
Výrobce: A.S.K. Homework
Vydavatel: zatím není
Platforma: PC
Datum vydání: 2006

Minimálně stejně rychlá jako předchozí titul, možná rychlejší, má být závodní arkáda The Buggy - Make, Ride, Win! od maďarského týmu A.S.K. Homework. Začínali jednoduchými 2D logickými hříčkami a přes pinbally se dostali až k nejnovějšímu projektu.

    

V The Buggy dostanete možnost prohánět se otevřenou krajinou v typických závodních buginách. Prohánět lesní zvěř, ale především oponenty budete po travnatých planinách, lesích i jezerních pánvích. Ve vyprahlé savaně se za vámi bude zvedat prach, projedete se blátem i vykáceným lesem. Srdcem vaší buginy bude silný motor, náhon na všechna čtyři kola je samozřejmostí - a fyzika vozidla by tomu měla plně odpovídat. Kromě singleplayeru dostanete do vínku také hru až pro osm hráčů. Na výběr budete mít z osmi strojů, můžete přepínat pohledy zevnitř a zvnějšku.

V buginách jsme se lesním porostem už dlouho neproháněli!

The Arcadia Project

Homepage: http://www.stormcloudcreations.com/arcproject.htm
Výrobce: Stormcloud Creations
Vydavatel: -
Platforma: PC
Datum vydání: ?

Do velice odvážného projektu se pustilo softwarové studio Stormcloud Creations. Tvůrci především strategických her a simulátorů se rozhodli, že vytvoří epické fantasy dobrodružství čistě za pomoci celosvětové herní komunity. Na projektu se tedy může účastnit skutečně kdokoliv. Můžete zasílat své nápady, příběhy, návrhy na herní vlastnosti. Chytrý marketingový tah, neboli přesně podle představ hráčů skoro bez práce? Možná, každopádně jde o poměrně ojedinělou snahu, která se musí když ne ocenit, tak alespoň rozhlásit do světa. Vychytralost Stormcloud Creations spočívá především v tom, že skutečně se účastnit na tvorbě hry budou smět pouze ti, kteří si ji za necelých 17 dolarů na jejich stránkách předobjednají. A jak vlastně má vypadat? Samotní autoři ji popisují jako "Championship Manager" doplněný o RPG prvky. Hodně odvážná záležitost!


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A