Nové hry na obzoru: Viděli jsme se už?

Střílečka Illumina by mohla z dálky klidně vypadat jako Unreal Tournament * Metal Saga zase připomíná sérii Final Fantasy * A co že připomíná Oblivion Mobile? Samozřejmě že The Elder Scrolls: Oblivion
Nové hry na obzoru: Viděli jsme se už?

Illumina

Platforma: PC
Žánr: Multiplayerová střílečka
Výrobce: Star Cave Studios
Vydavatel: Single Cell Games
Homepage: http://www.illumina-game.com/index.php
Předpokládané datum vydání: neznámé

  

Střílečka Illumina si zakládá hlavně na multiplayerové části veškerého dění. I když se možností hry pro jednoho hráče počítá před vydáním, zaměření na více hráčů je zřejmé. Můžeme se těšit na obvyklou trojici režimů - Capture the Flag, Team Death-Match a Conquest, klasický to režim dobývání cizí základny. K tomu nám pomůže nejen bezpočet zbraní, ale i nějaká ta vozidla, se kterými se můžete dopravovat. Příběh hry si nedělá žádné velké ambice, přeci jen, po zásahu Měsíce meteoritem a narušením gravitace Země došlo k zničení většiny lidstva, tak je prostě třeba v destrukci pokračovat a vyhubit ty přeživší.

Metal Saga

Platforma: PS2
Žánr: RPG
Výrobce: Createch
Vydavatel: Atlus (http://www.atlus.com/) / Success (http://www.success-corp.co.jp/)
Homepage: http://www.success-corp.co.jp/software/ps2/metalsaga/best/index.html
Předpokládané datum vydání: 28. 3. 2006

Představte si, že jste lovcem odměn. Lovcem odměn za různá monstra. Lovcem odměn, který loví tankem. Takto nějak by se dal charakterizovat hlavní hrdina japonské RPG Metal Saga. Putuje spolu se svojí přítelkyní Mikou a opravářkou Kirií po celé zemi, aby ji zbavoval nenáviděných monster. Pokud jste někdy podlehli kouzlu série Final Fantasy, není potřeba podrobně popisovat soubojový systém, pro ostatní jen nakousnu, že se jedná o tahová boj v reálném čase. To vše samozřejmě provázeno grafikou v manga stylu, jak už je u japonských RPG typické. Ostatně, podívejte se sami v traileru.

Download (trailer, 20 MB): Doupě

Oblivion Mobile

Platforma: Mobilní
Žánr: RPG
Výrobce: Bethesda (http://www.bethsoft.com/)
Vydavatel: Neznámý
Homepage: http://www.elderscrolls.com/games/oblivionmobile_overview.htm
Předpokládané datum vydání: neznámé

  

Představovat The Elder Scrolls: Oblivion je asi zbytečné. Přesto však se vyskytla jedna zajímavá postranní větvička, o níž se mnoho neví. Oblivion totiž přijde i na mobilní telefony, ale samozřejmě v jiné podobě, než je tomu u PC a Xboxu 360. Hra bude výrazně zjednodušena, i když autoři slibují, že systém vývoje postavy zůstane zachován. K dispozici však bude pouze tucet dungeonů s desítkou různých nepřátel, kterými se můžete probíjet jako zástupci různých ras a povolání. Hra by však měla i ve svojí zmenšené verzi kopírovat příběh svého většího bratříčka, takže se můžete dočkat poctivého RPG i na svých mobilních telefonech.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A