Nové hry na obzoru: Vietnam jako strategie

Fotbalový manažer LMA Manager 2006 pro PC i Xbox 360 vám umožní stát se koučem * Realtime strategie Dawn of Fantasy nás zavede do světa plného fantazie a kouzel * Naopak tahovka Vietnam Combat: Enemy Territory připomene válku ve Vietnamu
Nové hry na obzoru: Vietnam jako strategie

LMA Manager 2006

Homepage: www.codemasters.co.uk/games/index.php?name=lma%20manager%202006&territory=EnglishUK
Výrobce: Codemasters
Vydavatel: Codemasters
Platforma: PC, Xbox 360
Datum vydání: březen 2006

Zaryté fanoušky fotbalu, kteří více než samotnou akci upřednostňují spíše koučování, nakupování nových hráčů, a tak dále, bude jistě zajímat příprava nového fotbalového manažeru LMA Manager 2006, který by měl vyjít pro konzole PS2 a Xbox, ale i PC a dokonce Xbox 360.

  

Mezi hlavní přednosti tohoto manažeru má patřit realističnost, větší možnost při taktickém rozhodování, všechny důležité ligy, interaktivní televizní pořad a další vychytávky. To vše poběží na zcela novém enginu, jehož hlavní předností má být přepracované ovládací rozhraní, které bude přístupnější a přehlednější.

Codemasters trhu s fotbalovými manažery kralují už dlouho, uvidíme proto, s čím se vytasí tentokrát.

Dawn of Fantasy

Homepage: dof.reverieentertainment.net
Výrobce: Reverie Entertainment
Vydavatel: -
Platforma: PC
Datum vydání: 4. čtvrtletí 2005

Máte rádi Pána Prstenů a fantasy žánr obecně? Pak se vám jistě bude líbit i realtime strategie Dawn of Fantasy, která LOTRovi jako by z oka vypadla!

    

Dawn of Fantasy bude spojení budovatelské a akční realtime strategie, odehrávající se ve světě Mythador. Hrát budete moct za šest ras, počínaje lidmi a elfy přes orky, minotaury až po trpaslíky a draky. Hratelnost by se měla pohybovat v klasických mezích vymezených žánrem. Po technické stránce slibuje hra podařenou, detailní grafiku a samozřejmě úžasné zážitky blízké fantasy filmům. Pro každou z ras bude k dispozici právě jedna kampaň, nemá chybět ani multiplayer.

Hodně zajímavě vypadající a hodně slibný titul, který by klidně mohl bojovat s nedávno ohlášenou The Battle for Middle-earth II.

Vietnam Combat: Enemy Territory

Homepage: www.vietnam-combat.de
Výrobce: Exozet Games, Pepper Games
Vydavatel: Provox Multimedia
Platforma: PC
Datum vydání: konec roku 2005

Vietnamská válka je oblíbeným námětem zejména v oblasti FPS a jiných akcí. Odvážní vývojáři ze studií Exozet Games a Pepper Games se však rozhodli využít jej jako hlavní dějiště své tahové strategie vzdáleně připomínající Steel Panthers.

    

Velké odhalení této hry se chystá na nadcházející herní konferenci Game Convention 2005, která se bude konat od 18.8. do 21.8. v Lipsku. Něco základních informací je však přeci jen k dispozici. Ze screenshotů si například nelze nepovšimnout, že hra běží na docela povedeném 3D enginu. Slibuje také vyvedenou umělou inteligenci, snadné ovládání a u tahových strategií nezvyklou "rychlou akci". Celkem by mělo být k dispozici přes dvacet misí, na výběr budou samozřejmě dvě strany - USA a Vietcong.

Pro fanoušky tahových strategií jistě velmi zajímavá záležitost, která se tváří tak, že by mohla být přístupná i širšímu publiku.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |