Nové hry na obzoru: westernové dobrodružství

Tvůrci adventury Westerner: Fenimore Fillmore chystají další pokračování cest slavného kovboje * Kromě toho pracují také na fantasy akci Witches * Francouzi ze studia Cyanide pak připravují Diablovské akční RPGčko jménem Loki
Nové hry na obzoru: westernové dobrodružství

Fenimore Fillmore`s Revenge

Homepage: www.revistronic.com/en/videojuegos/revenge.html
Výrobce: Revistronic
Vydavatel: -
Platforma: PC
Datum vydání: 2. čtvrtletí 2006

Už nějaký ten pátek se daří španělskému studu Revistronic udržovat si přízeň herního publika. Může za to především série adventur Tři lebky Toltéků a Westerner, ke které právě kutí i díl třetí, pojmenovaný Fenimore Fillmore`s Revenge.

  

V novém dobrodružství se k proslulému kovbojovi Fenimoru Fillmorovi připojí Rhiannon, se kterou pak společně čelí skupince nebezpečných vyhnanců. Budou muset putovat po Divokém západě a hledat tajemnou starodávnou hrobku, kde je ukryt obrovský poklad. Jak se dá očekávat, opět půjde o žánr adventury, i když tentokrát poněkud vážnějším tónem vyprávěné, takříkajíc "dospělejší".

Revistronic se chystají opustit komediální nádech předchozích dílů série a pustit se do vážnějšího dobrodružství. Postavy zůstávají stejné, podobně jako technologie. Rádi se necháme překvapit, jak se jim tento přechod povede!

Witches

Homepage: www.revistronic.com/en/videojuegos/witches.html
Výrobce: Revistronic
Vydavatel: -
Platforma: PC
Datum vydání: 2006

Kromě druhého dílu Fillmora se Revistronic chystá během roku 2006 vypustit také novou akci s názvem Witches, ke které je zatím k dispozici pouze prvotní, nicméně už tak dost zajímavé info.

    

Hráč hraje roli dívky jménem Tabitha, což v překladu znamená "vyvolená". Jen a pouze ona se dokáže postavit potvoře jménem Zvíře, bytosti z podsvětí, která spolu s partou svých přisluhovačů zničila planetu zemi. Po mnoha desítkách let bojů se lidstvo blíží vyhubení. Muže nahradili v bitvách ženy, protože už téměř vymřeli. Tabithu naštěstí vede stará bojovnice Tala, díky které se jí podaří infiltrovat Zakázané území. Díky tomu může podle všeho naplnit proroctví, ke kterému byla předurčena.

Revistronic slibují čistokrevnou hororovou akci, která nabídne jak zajímavý příběh a atmosféru, tak i spoustu adrenalinu. První obrázky vypadají více než slibně, doufáme proto v kvalitní nářez!

Loki

Homepage: -
Výrobce: Cyanide
Vydavatel: -
Platforma: PC
Datum vydání: květen 2006

Už dlouho jste si nezahráli nic ve stylu starého dobrého Diabla? Nezoufejte! Francouzi ze studia Cyanide, kteří dříve pracovali na relativně úzce zaměřených simulátorech série Cycling Manager, nově jsou autory např. originálního Chaos League, chystají izometrické akční RPG s názvem Loki.

    

Co slibuje Loki? Bude se odehrávat ve smyšleném fantasy světě inspirovaném mytologií starověkých národů jako byli Řekové, Vikingové, Aztékové či Egypťané. Čili jak je vidět, prostředí bude asi pořádný miš maš. Hlavním protivníkem má být obdoba egyptského boha Setha, zatímco hráč si bude moct vybrat ze čtyř druhů hrdinů. Půjde o dvě bojové třídy a dvě magické, vždy podle příslušnosti k jednotlivému národu. Tvůrci navíc slibují částečně náhodně generované úrovně, jaké jsme měli možnost okusit například v již zmiňovaném Diablu.

O Loki toho dosud také mnoho nevíme, ale co víme a co vidíme na screenshotech dává tušit, že tohle nebude jen tak nějaké béčko.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce