Nové hry na obzoru: Z pohádky do pekla

Tak trochu pohádkově působí příběh plošinovky Dracula Twins * Naopak přímo do pekla vás zavede závodní hra Earache Extreme Metal Racing * A pokud jste milovníky díla bratří Strugalských, čeká na vás strategie Inhabited Island
Nové hry na obzoru: Z pohádky do pekla

Dracula Twins

Platforma: PC
Žánr: Plošinovka
Výrobce: Legendo (http://www.legendo.com/)
Vydavatel: Legendo (http://www.legendo.com/)
Homepage: zatím není
Předpokládané datum vydání: jaro 2006

  

Že plošinovky nevymřely, ale plynule se přenesly do nového hávu, nám nedávno ukázalo Kameo pro Xbox 360. Na tento úspěch se nejspíš bude snažit na PC navázat společnost Legendo, která chrlí podobné hry jednu za druhou. Po Třech mušketýrech se vrhla na Dracula Twins, příběh dvojčat Draca a Dracany, shodou okolností upírů. Jejich táta kníže Dracula byl zajat šíleným doktorem Lifelustem, a uvězněn na vlastním hradě. Do jeho okolí zasel Lifelust nejen spousty nemrtvých, ale i různé lovce upírů, takže si Drac s Dracanou budou muset při osvobozování dát pozor.

Earache Extreme Metal Racing

Platforma: PC, PS2, PSP
Žánr: Závodní
Výrobce: Data Design
Vydavatel: Metro3D (http://www.metro3d.com/)
Homepage: http://www.earacheextrememetalracing.com/
Předpokládané datum vydání: 7. červenec 2006

  

Pokud vám něco říká hudba nakladatelství Earache (ano, opravdu se jedná o bolest uší, alespoň v překladu), nebo destrukční závody Carmageddon, jste zde na správné adrese. V Earache Extreme Metal Racing se vydáte závodit přímo do pekla jako jeden z pekelných týmů. A vašim úkolem bude zničení všech ostatních závodníků, čím rychleji, tím lépe. Do toho všeho vám bude hrát soundtrack z dílen Napalm Death, At The Gates, Cathedral, The Haunted, Hate Eternal, Cult Of Luna, Beecher, Urkraft, Anata, Mistress, Severe Torture a podobných skupin. Jak říká sám šéf nakladatelství Earache, bude to úžasné trhat na kousky auta svých protivníků, když zatím bude naše hudba trhat vaše uši.

Inhabited Island

Platforma: PC
Žánr: tahová strategie
Výrobce: Wargaming.net (http://wargaming.net)
Vydavatel: Akella (http://www.akella.com/)
Homepage: zatím není
Předpokládané datum vydání: Bude oznámeno

  

Tahová strategie Inhabited Island by měla být založena na motivech díla bratří Strugalských Prisoner of Power. Čtveřice ras zápasí o přežití na ostrově, každá z nich se má od ostatních výrazně lišit, ať už vzhledem, nebo svými technologiemi. Dočkat bychom se měli realistických soubojů, včetně maskování, pokládání min, opevňování pozic a přepravy vojáků jak po zemi, tak i vzduchem. I když bude hra tahová, nejzajímavější momenty vám přiblíží kamera v přímém přenosu z bojiště. Uvidíte tak na vlastní oči slabiny vašich svěřenců a můžete se tak lépe zaměřit na výzkum a vývoj nových zbraní, který by měl být propracovaný do detailů. Uvidíme, co nám ruští mágové předvedou.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A