Nové hry na obzoru: Zima se blíží

vytisknout velikost písma
Připravte se na sněhovou nadílku se simulátorem snowboardingu Amped 3 * Nebo se vraťte do herní minulosti s tahovým RPG The Legend of Heroes pro PSP * A nostalgii nepotlačíte ani u remake Sensibile Soccer
Nové hry na obzoru: Zima se blíží

Amped 3

Platforma: Xbox 360
Žánr: Simulace Snowboardingu
Výrobce: 2K Sports (http://www.2ksports.com/)
Vydavatel: 2K Games (http://www.2kgames.com/)
Homepage: http://www.2ksports.com/games/amped3/
Předpokládané datum vydání: 15. 11. 2005

Co když letos nebude sníh? Strach každého lyžaře i snowboarďáka před zimou má vyřešit simulátor snowboardingu Amped, konkrétně tedy letos jeho třetí pokračování. Hned na první poslech vás upoutá hudba nezávislých tvůrců, která čítá více než tři stovky tématických songů. Pak už vás uvítá sedmice horských resortů, z nichž každý trojnásobně překoná velikost těch největších z minulých dílů.

   

Vaším úkolem pak bude ukázat všem, že právě vy jste mistry ovládání prkna, dokážete stavět nejlepší dráhy a předvádět nejbláznivější kousky. Každý váš výkon se totiž bude automaticky měřit s předními výsledky po celé planetě a hned budete vědět, že támhle člověk z Konga to umí na virtuálním prkně lépe, než vy. Mimo snowboardu můžete vyzkoušet třeba i skůtr a sáně, takže nuda nás snad nečeká.

The Legend of Heroes: A Tear of Vermillion

Platforma: PSP
Žánr: RPG
Výrobce: Falcom (http://www.falcom.co.jp/)
Vydavatel: Bandai (http://www.bandaigames.com/)
Homepage:  http://www.bandaigames.com/games/loh_psp.html
Předpokládané datum vydání: 15. 11. 2005

Akce, akce, akce. Dost jí už bylo, chceme zpátky RPG se souboji na tahy, jako přinesl třeba Albion. Takto si řekli vývojáři z Falcomu a jak řekli, tak udělali. Hráče na handheldu PSP tak čeká mohutná RPG se slíbenými padesáti hodinami herní doby, více než stovkou různých NPC a silným příběhem. Sice to zpočátku tak nevypadá, protože sedmnáctiletý hrdina, který vyrazí do světa se svým zvířetem nezní dobrodružně, všechno se však nějak zvrtne a dále už to znáte. Zárukou kvality by mělo být portfolio tvůrců, obsahující takové hity jako Ys, Brandish a sérii Sorcerian.

   

Sensibile Soccer

Platforma: PC, PS2, Xbox
Žánr: Fotbal
Výrobce: Codemasters (http://www.codemasters.co.uk)
Vydavatel: Codemasters (http://www.codemasters.co.uk)
Homepage: http://www.codemasters.co.uk/games/?gameid=1846
Předpokládané datum vydání: Q2 2006

   

Patnáct let stará hra na obzoru? Ten Kolář se zase pomátl, říkáte si možná. Shodou okolností tomu tak tentokrát není a mohu vám ukázat remake tohoto slavného fotbalu. Fanoušci starého Sensibile Soccer asi zajásají nad zachováním klasického pohledu a vzhledu hráčů, který bude pouze modernizován tak, aby potěšil i oko služebně mladších. Opět vám bude nabídnuto velké množství celků, které budou rozděleny do padesátky soutěží s možností vytvořit si i soutěže vlastní. Hraním budete moci otevírat různé bonusy, ať už se bude jednat o výhody, nebo jen zábavné vzhledy. Na hru se můžete těšit u příležitosti patnáctého výročí hříčky původní, čili koncem první poloviny příštího roku.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 2 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |