Nové hry na obzoru: Zima se blíží

Připravte se na sněhovou nadílku se simulátorem snowboardingu Amped 3 * Nebo se vraťte do herní minulosti s tahovým RPG The Legend of Heroes pro PSP * A nostalgii nepotlačíte ani u remake Sensibile Soccer
Nové hry na obzoru: Zima se blíží

Amped 3

Platforma: Xbox 360
Žánr: Simulace Snowboardingu
Výrobce: 2K Sports (http://www.2ksports.com/)
Vydavatel: 2K Games (http://www.2kgames.com/)
Homepage: http://www.2ksports.com/games/amped3/
Předpokládané datum vydání: 15. 11. 2005

Co když letos nebude sníh? Strach každého lyžaře i snowboarďáka před zimou má vyřešit simulátor snowboardingu Amped, konkrétně tedy letos jeho třetí pokračování. Hned na první poslech vás upoutá hudba nezávislých tvůrců, která čítá více než tři stovky tématických songů. Pak už vás uvítá sedmice horských resortů, z nichž každý trojnásobně překoná velikost těch největších z minulých dílů.

   

Vaším úkolem pak bude ukázat všem, že právě vy jste mistry ovládání prkna, dokážete stavět nejlepší dráhy a předvádět nejbláznivější kousky. Každý váš výkon se totiž bude automaticky měřit s předními výsledky po celé planetě a hned budete vědět, že támhle člověk z Konga to umí na virtuálním prkně lépe, než vy. Mimo snowboardu můžete vyzkoušet třeba i skůtr a sáně, takže nuda nás snad nečeká.

The Legend of Heroes: A Tear of Vermillion

Platforma: PSP
Žánr: RPG
Výrobce: Falcom (http://www.falcom.co.jp/)
Vydavatel: Bandai (http://www.bandaigames.com/)
Homepage:  http://www.bandaigames.com/games/loh_psp.html
Předpokládané datum vydání: 15. 11. 2005

Akce, akce, akce. Dost jí už bylo, chceme zpátky RPG se souboji na tahy, jako přinesl třeba Albion. Takto si řekli vývojáři z Falcomu a jak řekli, tak udělali. Hráče na handheldu PSP tak čeká mohutná RPG se slíbenými padesáti hodinami herní doby, více než stovkou různých NPC a silným příběhem. Sice to zpočátku tak nevypadá, protože sedmnáctiletý hrdina, který vyrazí do světa se svým zvířetem nezní dobrodružně, všechno se však nějak zvrtne a dále už to znáte. Zárukou kvality by mělo být portfolio tvůrců, obsahující takové hity jako Ys, Brandish a sérii Sorcerian.

   

Sensibile Soccer

Platforma: PC, PS2, Xbox
Žánr: Fotbal
Výrobce: Codemasters (http://www.codemasters.co.uk)
Vydavatel: Codemasters (http://www.codemasters.co.uk)
Homepage: http://www.codemasters.co.uk/games/?gameid=1846
Předpokládané datum vydání: Q2 2006

   

Patnáct let stará hra na obzoru? Ten Kolář se zase pomátl, říkáte si možná. Shodou okolností tomu tak tentokrát není a mohu vám ukázat remake tohoto slavného fotbalu. Fanoušci starého Sensibile Soccer asi zajásají nad zachováním klasického pohledu a vzhledu hráčů, který bude pouze modernizován tak, aby potěšil i oko služebně mladších. Opět vám bude nabídnuto velké množství celků, které budou rozděleny do padesátky soutěží s možností vytvořit si i soutěže vlastní. Hraním budete moci otevírat různé bonusy, ať už se bude jednat o výhody, nebo jen zábavné vzhledy. Na hru se můžete těšit u příležitosti patnáctého výročí hříčky původní, čili koncem první poloviny příštího roku.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A