Nové hry od Naconu. Ukázka z RoboCopa, simulátor válečné nemocnice i několik sportovek

Vydavatel středně velkých her nám ukázal, co od jeho studií můžeme očekávat v průběhu letošního roku.

Celou prezentaci najdete na YouTube kanále Naconu 


War Hospital

Už jsme tady měli spoustu různých tycoonů a strategií. War Hospital je zase něco trochu jiného. Chopíme se vedení vojenské nemocnice v období první světové války. Kromě zajištění jejího fungování budeme také muset činit těžká rozhodnutí. Někdy totiž nejsou kapacity na to, abychom pomohli každému. Bude tedy potřeba vybrat, kdo má největší šance na přežití a komu už není pomoci. 

V traileru přímo vidíme ukázky z hraní v doprovodu příběhu jednoho z vojáků. Podobných příběhů bychom si v průběhu War Hospital měli prožít vícero. Vydání je momentálně v plánu na 31. srpna na PC, PS5 a XSX.

Ravenswatch

Tvůrci akčního rogue-like Curse of the Dead Gods se opět vrací ke svému zažitému žánru. Tentokrát se ale do akce pustíme s temnými verzemi postav jako je Červená Karkulka nebo Beowulf. Naším nepřítelem jsou noční můry, které budeme muset porazit za pomoci unikátních schopností postav. Do boje se pustíme i v kooperaci až pro 4 hráče, přičemž obtížnost hry bude s dalšími hráči narůstat.

Ravenswatch nejdřív vyjde 6. dubna v předběžném přístupu na Steamu. Tam by měl strávit přibližně rok, aby vývojáři společně s komunitou hru vybrousili k dokonalosti a pak se dostane i na další platformy. 

Váš názor Další článek: Hry zadarmo, nebo se slevou: Balík her s ženskými hrdinkami a adventura Call of the Sea zdarma

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,