Nové informace o Metal Gear Acid 2

Recenzi na Metal Gear Acid jsem tu měli nedávno a už se na nás hrne pokračování této tahově-karetní hry ze světa Metal Gear. Vedoucí projektu Shinta Nojiri pustil pusu na špacír a poskytl časopisu Famitsu nějaké nové informace týkající se připravované hry. Předně uvedl, že počet karet se vyšplhá na pět set, což je více než dvojnásobek v MGA. Karty budete moci za body vylepšovat. To uvedl na příkladu, kdy se z MGS3 karty Naked Snake stane karta Big Boss. Též se dočkáme nového Arena módu, kde na nás budou čekat souboje s bossy z ostatních MGS her, mimo jiné třeba Revolver Ocelot. Za jejich porážku získáte unikátní karty.

  

Hra začíná v okamžiku, kdy je Snake uvězněn agenty FBI, kteří mu slíbí svobodu za malou prácičku pro ně. Má inifiltrovat soukromou vojenskou základnu. Snake na nabídku kývne, ovšem po chvíli zjistí, že nic není, jak to vypadá a na hladinu vyplouvá nový Metal Gear projekt. Ke hře bude přibalena speciální periferie jménem Solid Eye, díky níž uvidíte hru ve 3D. Podle Famitsu bude možné si prohlížet obrázky z foťáku z MGS 3 díky Solid Eye. Musíte však fotit v okamžiku, kdy budete mít připojené PSP USB kabelem k PS2.

Doupě komentuje: Acid se nám líbil hodně a od pokračování čekáme minimálně stejnou kvalitu. Co se týče periferie Solid Eye, zní to jako zajímavý nápad, ale nějak si nedokážu představit tahat na cesty kromě PSP ještě nějakou věc navíc, jen abych viděl 3D. 

Souvisejici informace (Metal Gear Acid 2):
Platforma: PSP
Žánr: Karetní stealth akce
Výrobce: Kojima Productions (
http://www.konami.jp/gs/kojima_pro/english/)
Vydavatel: Konami (
http://www.konami.com/)
Předpokládané datum vydání: 15. 11. 2005

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A