Nové IP Illusion Softworks v roce 2008

Doby, kdy Illusion Softworks byla malou brněnskou firmou snažící se jako jedna z mnoha českých společností prorazit na světový herní trh, jsou tatam. Dle včerejší tiskové zprávy se doneslo jméno tvůrců Mafie a obou dílů Hidden & Dangerous až na Dálný východ – původem japonský vydavatel D3 uzavřel s týmem kontrakt na světovou distribuci a licencování práv k jeho novému multiplatformovému titulu, jenž má vyjít příští rok na PC a konzolích Xbox 360 a Playstation 3.

     

Ačkoliv o nové hře Illusion zatím samotná společnost i D3 mlčí, má být založena na zcela novém duchovním vlastnictví, takže pravděpodobně nepůjde o pokračování Mafie nebo Hidden & Dangerous. Spolupráce s vydavatelem D3, jenž má v portfoliu tituly jako Dark Sector nebo Dragon Blade: Wrath of Fire a pak celou řadu japonských levných edicí, představuje slibný krok v ještě většímu průniku Illusion Softworks na zahraniční trhy. Zakladatel Petr Vochozka komentuje: „Jsme nadšeni z partnerství s D3 nejen protože vydávají skvělé hry, ale také z důvodu, že se soustřeďují na užší portfolio produktů se zaměřením na originální duchovní vlastnictví, jež se stává hlavním ohniskem zájmů společnosti.“

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

včera | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Hrajeme Battlefield 5: zasněžená válečná vřava je pastvou pro oči

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená váleč…

Ještě, než k vám dorazí naše plnohodnotné dojmy, se můžete podívat na osobní pohlednice našich vojáků z bitevní vřavy.

1.  7.  2018 | | 7 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A