Nové mapy pro HL2 a Counter-Strike Source na obzoru

Uživatelé distribučního systému Steam, který se stará o updatování všech her od Valve Software, dnes obdrželi oznámení o budoucích přídavcích ke hrám Counter Strike: Source a Half-Life 2. Blíže představena byla nová mapa pro CS Source s názvem de_port, která se nyní nachází ve fázi testování. Zasazena bude do prostředí nákladního přístaviště, tedy podobně jako de_rotterdam, s níž jste se mohli setkat již ve starších verzích původního Counter Strike. Ještě než vývojářský tým dokončí testování a vypustí mapu do oběhu (mluví se o několika týdnech) si můžete celý "layout" prohlédnout na těchto screenshotech.

  

Ty vám umožní naučit se všemožné strategie a taktické postupy ještě dříve, než si mapu de_port zahrajete. Spolu s de_port se navíc dočkáme návratu jedné z nejhranějších map původního Counter Strike, a sice de_inferno, jenž se nyní objeví ve zcela novém designu. No řekněte, není to dostatečný důvod, proč přejít na CS: Source?

  

Ani příznivci rychlého multiplayeru v Half-Life 2 nemusí zoufat nad nedostatkem nových updatů. Po nedávném vyhlášení vítězů soutěže o nejlepší multiplayerovou mapu (vítězem se stal Scott M. Jordan z USA) a následné distribuci čtyř vítězných výtvorů na Steam, se hráči v blízké době dočkají mapy dm_runoff. Ta je do značné míry inspirována populární dm_crossfire z originálu a ostřílení veteráni jistě poznají některá takřka totožná zákoutí.

Zdroj: Steam, Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce