Nové PlayStation Plus dorazilo do Evropy. Streamované hraní a další vychytávky nechybí ani v Česku

Je to jen pár měsíců, co Sony oznámilo, že chystá přepracování předplatného PlayStation Plus. Ode dneška jsou jeho nové varianty dostupné i v Česku a na Slovensku.

Od dnešního dne si na PlayStationu 4 a PlayStationu 5 můžete připlatit za nové varianty předplatného PlayStation Plus. Extra a Premium přinášejí výhody jako přístup do herní knihovny s tituly z posledních generací, zkušební verze nových her nebo možnost streamovat některé hry ze starších PlayStationů.

image.png

Ceny

  • Essential - 235 Kč měsíčně / 650 Kč čtvrtletně / 1 560 Kč ročně
  • Extra - 365 Kč měsíčně / 1 040 Kč čtvrtletně / 2 600 Kč ročně
  • Premium - 445 Kč měsíčně / 1 300 Kč čtvrtletně / 3 120 Kč ročně

Pokud o novinky nemáte zájem, tak se pro vás vesměs nic nemění. Vaše stávající předplatné se převede na variantu Essential, která je totožná s původním PlayStation Plus. Stále tak budete každý měsíc dostávat několik her zdarma, můžete nadále využívat cloudové úložiště a občas v obchodě PlayStationu narazíte na větší slevy. Nic vám ale nebrání si předplatné povýšit na jednu z nových variant, což uděláte v nastavení předplatného.

Orientace v nabídce her, které jsou v předplatném zahrnuty, je alespoň prozatím docela zmatená. Na oficiálních stránkách PlayStationu najdete jen jednoduchý seznam, ve kterém ale nejsou zahrnuty hry z retro katalogu. Doufáme, že tohle ještě Sony v následujících týdnech či měsících doladí. Už na první pohled ale zaujmou tituly jako Ghost of Tsushima, Red Dead Redemption 2 nebo třeba Marvel's Spider-Man: Miles Morales.

Zdroj: PlayStation

Váš názor Další článek: PlayStation bude chybět na letošním Gamescomu. Neukáže se ani Nintendo a další velké společnosti

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,