Nové RPG ze staré školy

Aldorlea Tales: 3 Stars of Destiny je RPG ze staré školy, které v současné době urputně kutí lidé z týmu Aldorlea Games. A podle prvních informací rozhodně je na co se těšit! Dobrodružství pro celou rodinu odehrávající se v pohádkových lesích, malebných údolíčkách, hustých močálech a v zasněžených rovinách, vypráví o tom, že zlý bůh učinil objev, díky němuž může ovládnout celý svět. Pozornost se nyní obrací na trojici mladých lidí, co by mu v tom měli zabránit a do jejichž role se dostanete vy.

AldorleaTales3StarsofDestiny_02.jpg AldorleaTales3StarsofDestiny_04.jpg

Jak to už u RPG bývá, nevyhnete se spoustě questů (hlavních i postranních), soubojů s nepřátelskými monstry a nebudete ušetřeni ani řádného zkoumání středověkého světa, přičemž půjdou jednotlivé objevené oblasti volně navštěvovat. A když už jsme u toho zkoumání, tak vězte, že mít oči na stopkách se vám skutečně vyplatí. S trochou štěstí se totiž dají nalézt různé artefakty, speciální předměty a tajné místnosti.

AldorleaTales3StarsofDestiny_05.jpg AldorleaTales3StarsofDestiny_06.jpg

Aby vaše putování nebylo osamocené, kromě výše zmíněné trojice narazíte ještě na několik NPC postav, nimiž bude možné navazovat přátelství. Obtížnost hry je rozdělena do třech klasických kategorií – jednoduchá, normální a těžká. To vše již někdy v průběhu letošního roku.

AldorleaTales3StarsofDestiny_07.jpg

Zdroj: Worthplaying

 

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

13.  12.  2017 | | 19 N/A
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na skvělé nové pařby

Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na s…

Vánoce jsou za rohem a náš seriál speciálů je u konce. Pro majitele herní konzole Xbox One tady máme několik letošních tipů na dárek.

14.  12.  2017 | | 5 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

6.  12.  2017 | | 21 N/A
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

včera |
Herní agenda: pochmurný listopad plný božích her

Herní agenda: pochmurný listopad plný …

Konec roku se blíží a hráčská komunita se stále těší z nových AAA titulů. Ne v každém případě to ale vyjde a v minulém měsíci jsme zaznamenali pár průšvihů, které se dostaly i mimo herní svět. Nebudeme ale listopad brát tak negativně. Přece jenom se v něm objevilo pár světlých chvil, které byste rozhodně neměli minout.

2.  12.  2017 |
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A