Nové Saints Row chce být králem upravitelnosti. Hráč si může přizpůsobit každý detail

Odhalení nového Saints Row se neobešlo bez kritiky, ale jako odlehčená zábava by nakonec nemuselo být vůbec špatné.

Studio Volition se chystá znovu uvést svoji neúspěšnější značku. I když nová iterace Saints Row nevypadá tak šíleně jako předchozí díly, tak se rozhodně nebude brát vážně. Jak vyplývá z rozhovorů s vývojáři, spoléhá nejen na akční hratelnost, ale také na to, že si ve hře budete dle svého moci upravit první, poslední. 

To do jisté míry platilo i u starších Saints Row, kdy jste mohli ze svojí postavy udělat nejrůznější zrůdnosti. "Upravitelnost je jednou z věcí, díky kterým je Saints Row tak známé," říká Jim Boone, kreativní ředitel ve Volition. "Není to jen o postavách, ale i o vozidlech. A v Saints Row IV jsme představili možnosti úprav zbraní. Je to extrémně propletené skrz DNA série do míry, kde když nemáte upravitelnost, tak je těžké tvrdit, že jde opravdu o Saints Row."

"Splnili jsme si sny," doplňuje Frank Marquart, kreativní ředitel. "Byly tady věci, které jsme zkoušeli a nemohli dotáhnout do konce u předchozích titulů a nyní je máme ve hře." Brian Traficante pak dodává, že už od prvního dne vývoje je jejich cílem stát se králi upravitelnosti. Čeho všeho se upravování bude kromě samotné postavy, vozidel a zbraní týkat, ale konkrétně řečeno nebylo. Je ale jisté, že v průběhu hry si budeme stále odemykat nové možnosti a úpravy. Prý se budete moci vyřádit už u tvorby postavy a vytvořit vše od normálního člověka až po úplná monstra.

Vaše výtvory budete moci využívat i při hraní v kooperaci, což je další prvek, na kterém do jisté míry nové Saints Row staví. "Každý hráč bude v kooperačních sekvencích vypadat přesně tak, jak se mu zlíbí. Nebude ho nic omezovat." Vývojáři prý mají ještě spoustu novinek, o které se v budoucnu podělí. Vše ohledně nového Saints Row by mělo být jasně do 25. února, kdy hra vychází na PC, Xbox One, Xbox Series S|X, PlayStation 4 a PlayStation 5.

Zdroj: Game Informer

Váš názor Další článek: Tvůrce survivalu Subnautica odkoupil vývojářský kolektiv PUBG: Battlegrounds

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Netušené možnosti úprav prostředí od Samsungu. V Česku je k dispozici aplikace Good Lock

Netušené možnosti úprav prostředí od Samsungu. V Česku je k dispozici aplikace Good Lock

** Uživatelé Samsungů se konečně dočkali ** V Česku je čerstvě dostupná aplikace Good Lock ** Otevírají se tak zcela nové možnosti úpravy vzhledu a funkcí systému

Martin Chroust
Good LockOne UIUživatelské prostředí
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Šest desktopových klientů pro Mastodon. Některé připomínají TweetDeck, jeden běží ve Windows 95

Šest desktopových klientů pro Mastodon. Některé připomínají TweetDeck, jeden běží ve Windows 95

**Pro Mastodon existuje řada klientů třetích stran. **Část z nich napodobuje TweetDeck, jeden zase Slack. **Mastodon 3.11 For Workgroups míří na uživatele Windows 95.

Petr Urban
MastodonSociální sítěSoftware
Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách