Nové video ukazuje, na co se můžeme těšit v příběhové kampani Halo Infinite

Halo Infinite už je za rohem, ale kampaň se dosud moc neukázala. Nové video nám shrnuje, na co se v kampani můžeme těšit a jak bude fungovat otevřený svět.

Příběhově navazuje Halo Infinite na Halo 5 a ocitneme se v neblahé budoucnosti, kde poslední zbytky lidstva bojují proti kruté skupině Covenantů říkající si Banished. A jediný, kdo může lidstvo zachránit, je samozřejmě Master Chef. Ten to však neudělá v heroické lineární kampani, ale postaví se nepřátelům v otevřeném světě.

Video ukazuje celkem detailně, co všechno můžeme čekat. V první řadě hratelnost. Halo Infinite vypadá jako Halo 3 s lepším UI a novými zbraněmi. Velkým rozdílem je však grappling hook, který má multifunkční využití od rychlejšího pohybu po sbírání předmětů.

Halo Infinite (9).pngHalo Infinite (15).pngHalo Infinite (18).png
Kampaň bude tentokrát prezentována v otevřeném světě

Otevřený svět znamená, že na mapě budete mít různé cíle. Můžete jít ničit základny Banished nebo zachránit lidské vězně. Zajímavé je, že přibyde i víc open-world mechanik jako přivolávání si vozítka. Z videa vypadá mapa celkem různorodě, tak snad bude herní svět dynamický.

Cortana je momentálně na opačné straně barikády, ale Master Chiefovi pomůže jiná umělá inteligence a bude ji sakra potřebovat. Vedle zmíněné skupiny Banished se Master Chief postaví i novým nepřátelům jako jsou skimmeři, sadistický lovec Spartanů zvaný Jega 'Rdomnai a ještě jedné větší a tajemnější hrozbě. Ale na její odhalení si počkáme v kampani.

Halo Infinite vyjde 8. prosince tohoto roku na Xbox One, Xbox Series X/S a PC. Multiplayer bude tentokrát zdarma, ale kampaň si musíte koupit nebo k ní dostat přístup pomocí Xbox Game Pass.

Diskuze (1) Další článek: Do Fortnite míří další známé postavy. Tentokrát Jill a Chris z Resident Evil

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Androidy dostanou dárek pod stromeček. Nejzajímavěji vypadá nová aplikace, která zpřehlední čtení textů

Androidy dostanou dárek pod stromeček. Nejzajímavěji vypadá nová aplikace, která zpřehlední čtení textů

** Androidy dostanou „dárek“ pod stromeček ** Google si připravil drobné aktualizace svých aplikací ** A také jednu novou - užitečný Režim čtení, který umí předčítat nahlas

Martin Chroust
UpdateMobilní aplikace
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

17:19 | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách