Novinka od autorů Limbo a Inside ukazuje čerstvé obrázky

Vývojáři z Playdead se chystají změnit zasazení hry, ale svůj osobitý styl si zjevně udrží.

Vývojářské studio Playdead se proslavilo logickými hříčkami Limbo a Inside, které sázely především na temnou atmosféru a hru s odstíny černé a bílé barvy. Tentokrát už se ale tvůrci úspěšných indie her rozhodli sáhnout po novém zasazení a vrhají se do sci-fi prostředí. Ochutnávku toho, jak bude jejich nejnovější práce vypadat teď přidali také k jednomu z inzerátů.

Z dostupných obrázků je jasné, že i přes mnohé změny v zasazení se bude hra stále držet uměleckého stylu, který je pro Playdead tak typický. Studio si poprvé získalo pozornost veřejnosti vydáním logické 2D hry Limbo, která svým minimalistickým provedením oslovila a uchvátila obrovské množství hráčů i kritiků. Později přidali podobně laděnou dystopickou hru Inside, která opět hrála na temnou notu a vysloužila si neméně úctyhodné ohlasy. Těšíte se na třetí kousek ze stáje tohoto studia?

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A
Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude součástí světa WoW

Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude …

Od datadisku Shadowlands ho můžete potkat ve světě Azerothu, a i ti, kteří WoW nehrají a Reckfula vlastně vůbec neznají, musí uznat že se jedná o velice pěkné gesto.

10.  8.  2020 | | 2 N/A
Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafikou a DLSS 2.0

Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafik…

Nejnovější technologie v precizně optimalizovaném enginu pana Kojimy.

8.  8.  2020 | | 8 N/A