Novinky o SWAT 4

Zatímco SWAT: Urban Justice upadl v zapomnění, Vivendi Universal pověřilo studio Irrational Games tvorbou hry s prostým názvem SWAT 4. Ta nabídne hráči možnost velet pětičlenným policejním komandům v rozličných prostředích při různých situacích. Hra by měla vyjít v prvním čtvrtletí příštího roku a podle všeho to vývojáři stihnou. V současné době probíhá intenzivní betatesting a autoři vypilovávají hru k dokonalosti. Doufejme, že se jim podaří vytvořit důstojného nástupce legendárního SWAT: Close Quarters Battle. Podobná, akčně taktická hra, totiž na trhu docela chybí.

Zdroj: Blue´s News

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce