Novinky pod Parou 3 - cs_assault redesigned!

Internetová stránka CS Nation, věnující se fenoménu Counter Strike a přinášející pravidelně zprávy o dění v zákulisí této hry, měla možnost vidět staronovou mapu Assault v pohybu. Z návštěvy kanceláří Valve Software v Bellevue si přinesli čerstvé dojmy a několik nových obrázků. Jen pro zopakování; Valve na příští dny plánuje uvolnění redesignované mapy cs_assault, která je v maplistu Counter-Striku již od první verze a ačkoliv nepatřila mezi nejhranější mapy, dalo se hovořit o podařené mapě. Na novém Assault pracuje Jess Cliff, spoluautor původního Counter-Strike. Jak již bylo řečeno, cs_assault nikdy příliš nepřirostla progamingové scéně k srdci (alespoň ve světě ne), a tak měli tvůrci v tvorbě relativně velkou volnost. Na rozdíl třeba od Dust2 nebo Inferno, u který musely být dodrženy určité proporce původních map.

Jedním z hlavních problémů staré verze Assault byla nevyváženost jednotlivých stran, tj. že teroristé měli příliš velké výhody oproti CTčkům. Jess a jeho tým se proto snažili lépe obě strany vybalancovat, dát každé nějaké trumfy a to především do rukou counter-teroristů, kteří teď budou mít větší šanci v mapě zvítězit.

Razantní změnou oproti dřívějšku je nové schodiště, jenž bylo přidáno k zadní části tovární haly vedoucí k druhým vstupním dveřím pro CT. Dalšími úpravami, kterými mapa prošla, jsou trochu pozměněné pozice dveří, což by podle vývojářů mělo trochu zredukovat kempovací potenciál pro teroristy. Podle dojmů redaktorů z CS Nation by mapě neuškodilo více krytů pro CT ale i tak na ně působí velmi dobře. Pokud jde o vizuální stránku věci, byli všichni opravdu potěšeni a to hlavně kvůli perfektním ambient zvukům a detailům, jež se dají v ulicích kolem tovární haly najít.

O nové mapě cs_assault vás budeme dále informovat a přineseme vám na tomto místě i naše dojmy. Již brzy!

Zdroj: CS Nation

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce