Novinky pod Parou 4 - co nás čeká a nemine

Z včerejšího článku na webu CS Nation kromě informací o mapě Assault vyplynuly i další důležité věci. V prvé řadě se jedná o interní anti-cheat program VAC druhé generace. Podle Valve bude právě tato ochrana tím "zabijákem cheaterů" a společnost plánuje její implementaci do všech budoucích her (DoD: Source) stejně jako do těch současných jako HL2 Deathmatch a pochopitelně i CS: Source. Valve ani dnes nechce o VAC 2 nic konkrétního prozradit a datum vydání také není jisté. My jen doufáme, že optimismus Valve se opravdu projeví a mnoho zbabělců z publiců vymizí.

Pokud se jedná o další mapy do CS Source; nemusíme se bát nějakého nedostatku. V současné době pracují Turtle Rock Studios na konverzi mapy Nuke. Podle slov autorů půjde víceméně o identické dvojče původní mapy s pouze kosmetickými změnami. Stejně jako dvojice nových map Compound a Port se na rýsovacím prkně Dave Rillera ocitl další kousek, o kterém však podrobnosti ještě nejsou známy.

Snahu Valve a ostatní lidí, kteří se točí kolem CS Source, je třeba opravdu ocenit. Zatím se nové mapy a updaty na nás valí jak dým z komínu a to vše ve výborné kvalitě a hlavně, a to především, zadarmo! Kdo ví, třeba budeme muset za přidanou hodnotu ke Counter-Striku platit. Že nevěříte? Doug Lombardi pro CS Nation řekl, že o podobném systému již ve společnosti dlouho uvažují, avšak stále je vše předmětem jednání a zatím to nevypadá, že bychom v blízké době museli něco platit.

A kdepak je Day of Defeat: Source? Inu, kvůli pečlivé práci tvůrců, jejichž záměrem již není pouze konvertovat hru do nového enginu, se vše značně protáhne. Stejně jako v případě CS: Source plánují Valve více zasáhnout do herního designu a nemalou měrou ho celý upravit a inovovat. V srpnu bychom se tak měli dočkat nějakých videí a obrázků a v září i snad hratelné verze DoD: Source. Už se nemůžeme dočkat, co vy?

Zdroj: CS Nation 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry ze začátku tisíciletí. Zahrajte si Call of Duty, Mafii a další legendy

Hry ze začátku tisíciletí. Zahrajte si Call of Dut…

Období po roce 2000 bylo výborné pro nadšence do her. Vznikla celá řada ikonických her, které definovaly, jak hry vypadají v dnešní době.

15.  1.  2022 | |23 N/A
Martin Nahodil
Téma
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

16.  1.  2022 | |108 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
Největší videoherní obchod historie! Microsoft kupuje Activision Blizzard za 68,7 mld. dolarů

Největší videoherní obchod historie! Microsoft kup…

Tak tohle asi nikdo nečekal… Call of Duty, Diablo, Warcraft nebo Candy Crash Saga budou brzy patřit Microsoftu

18.  1.  2022 | |44 N/A
Lukáš Václavík
Activision BlizzardMicrosoft
Wordle vás naučí hrát si se slovy. Teď už i česky!

Wordle vás naučí hrát si se slovy. Teď už i česky!

Na sociálních sítích se v posledních měsících rozjel trend s menší hrou Wordle, která stále nabírá na popularitě. Přidáte se?

17.  1.  2022 | |5 N/A
Martin Nahodil
Logické
Hry zadarmo, nebo se slevou: akce na exkluzivity pro PS5 a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: akce na exkluzivity p…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

14.  1.  2022 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Hry zadarmo, nebo se slevou: zpětná kompatibilita na Xboxu a Relicta zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: zpětná kompatibilita …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  1.  2022 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Humble Bundle zase mění předplatné. Za 250 Kč měsíčně získáte až deset her pro PC

Humble Bundle zase mění předplatné. Za 250 Kč měsí…

Více než sto her ročně za cenu ani ne dvou AAA titulů…

13.  1.  2022 | |11 N/A
Lukáš Václavík
Humble Bundle
Největší herní obchod historie. Take-Two kupuje tvůrce FarmVille za 12,7 miliardy dolarů

Největší herní obchod historie. Take-Two kupuje tv…

Jednou se možná dočkáme mobilní free-to-play verze Mafie

10.  1.  2022 | |3 N/A
Lukáš Václavík
MafiaTake Two