Novinky pod Parou 4 - co nás čeká a nemine

Z včerejšího článku na webu CS Nation kromě informací o mapě Assault vyplynuly i další důležité věci. V prvé řadě se jedná o interní anti-cheat program VAC druhé generace. Podle Valve bude právě tato ochrana tím "zabijákem cheaterů" a společnost plánuje její implementaci do všech budoucích her (DoD: Source) stejně jako do těch současných jako HL2 Deathmatch a pochopitelně i CS: Source. Valve ani dnes nechce o VAC 2 nic konkrétního prozradit a datum vydání také není jisté. My jen doufáme, že optimismus Valve se opravdu projeví a mnoho zbabělců z publiců vymizí.

Pokud se jedná o další mapy do CS Source; nemusíme se bát nějakého nedostatku. V současné době pracují Turtle Rock Studios na konverzi mapy Nuke. Podle slov autorů půjde víceméně o identické dvojče původní mapy s pouze kosmetickými změnami. Stejně jako dvojice nových map Compound a Port se na rýsovacím prkně Dave Rillera ocitl další kousek, o kterém však podrobnosti ještě nejsou známy.

Snahu Valve a ostatní lidí, kteří se točí kolem CS Source, je třeba opravdu ocenit. Zatím se nové mapy a updaty na nás valí jak dým z komínu a to vše ve výborné kvalitě a hlavně, a to především, zadarmo! Kdo ví, třeba budeme muset za přidanou hodnotu ke Counter-Striku platit. Že nevěříte? Doug Lombardi pro CS Nation řekl, že o podobném systému již ve společnosti dlouho uvažují, avšak stále je vše předmětem jednání a zatím to nevypadá, že bychom v blízké době museli něco platit.

A kdepak je Day of Defeat: Source? Inu, kvůli pečlivé práci tvůrců, jejichž záměrem již není pouze konvertovat hru do nového enginu, se vše značně protáhne. Stejně jako v případě CS: Source plánují Valve více zasáhnout do herního designu a nemalou měrou ho celý upravit a inovovat. V srpnu bychom se tak měli dočkat nějakých videí a obrázků a v září i snad hratelné verze DoD: Source. Už se nemůžeme dočkat, co vy?

Zdroj: CS Nation 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma