Novinky z kobek Dungeon Keepera

Něco o třetím dílu, plánovaném editoru, nové postavě do hry a nakonec ještě informace o podpoře bump-mappingu pro G400 v chystaném patchi verze 1.6

Podle posledních zpráv z Bullfrogu se z autorského týmu pracujícího na DK2 vyčlenila skupina lidí, kteří už připravují třetí díl úspěšné strategie. Existuje dokonce už i oficiální stránka DK3, kde se však zatím dočtete jen to, že obsah se teprve rodí a podrobnější informace se začnou objevovat až později. Nicméně pro nadšené stavitele podzemních komplexů je vynikající zprávou už to, že se s pokračováním nijak neotálí.

Na četné žádosti hráčů se Bullfrog také pustil do vytváření oficiálního editoru pro Dungeon Keepera 2. V současné době se pracuje hlavně na dokumentaci a na zpříjemnění práce s editorem. Dokumentace nebude pouze v angličtině, ale počítá se s překladem do 12 dalších jazyků. Také musí dojít k některým funkčním omezením, protože tím, že se dají v editoru vyvádět psí kusy, může docházet k fatálním chybám ve hře i v editoru. Zatím nebylo stanoveno žádné závazné datum vydání, ale Bullfrog slibuje, že v listopadu bychom se mohli dočkat.

Další zpráva se týká nové příšerky, která jistě obohatí naše zážitky z podzemních labyrintů. Jmenuje se Maiden a vypadá jako kříženec ženy a pavouka. Možnost stažení z domovské stránky DK2 by se měla naskytnout v nejbližší době (možná začátkem října), ale protože se na nové postavičce ještě pracuje, mějte chvíli trpělivost a říkejte si, že čím déle to bude trvat, tím bude dokonalejší a tím bude její přínos k vaší zabavě větší. Pro nedočkavce jsou tu dvě videa s očekávanou hrdinkou. Obě jsou ve formátu AVI a zatímco první je větší (8,5 MB), tak druhé je naopak menší (6,6 MB). Postava Maiden bude první ze série downloadů, které chce Bullfrog postupně umísťovat k volnému stažení a přispívat tak k dlouhověkosti svých her.

Taktéž se těšte na chystaný patch verze 1.6, který se bude obzvlášť hodit majitelům matroxích karet G400, jejichž podpora je jednou ze součástí patche. Bump-mappingové efekty si můžete prohlédnout níže na obrázkách. Nahoře žádný bump-mapping aplikován není, dole je a uznejte, že to vypadá mnohem líp.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce