Nový akcelerátor 3dfx až příští rok?

Časopis Silicon...

Časopis Silicon Investor uveřejnil stručnou zprávu, podle které by se mohlo uvedení nového grafického akcelerátoru firmy 3dfx oproti původním předpokladům opozdit. Během týdne nebo dvou by se mělo ukázat, zda se Napalm, jak se čipu zatím říká, objeví ještě v letošním roce nebo až napřesrok.

Ukazuje se, že pomalé tempo, kterým pouští 3dfx informace o svém akcelerátoru nové generace na veřejnost, má zřejmě závažné příčiny. Pokud 3dfx nezvládne přijít s Napalmem včas, bude muset hráčům naslibovat opravdu vynikající parametry a nízkou cenu, aby byli ochotni čekat, když karty s čipy GeForce 256 a Savage2000 už budou na trhu.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce