Nový Assassin’s Creed s multiplayerem

Ubisoft kromě odložení stealth akce Splinter Cell: Conviction, R.U.S.E. a akční adventury I Am Alive oznámil také nový díl z populární série Assassin’s Creed. Ten by se měl na pultech obchodů objevit v dalším fiskálním roce, který začíná v dubnu letošního roku a končí v březnu 2011. Podle dostupných informací zahrne do nadcházejícího dílu tvůrčí studio Ubisoft Montreal také multiplayerový mód.

Dále bylo potvrzeno, že se rozhodně nejedná o datadisk k druhému dílu, ale o zcela nové dobrodružství (díl), kde hlavním hrdinou bude opět Ezio.

Společnost se také pochlubila, že Assassin's Creed 2 nedávno přesáhl hranici 6 milionů prodaných kusů a samotné vedení očekává do března letošního roku prodeje přes 9 milionů kusů.

2.jpg 3.jpg

Závěrem nutno zmínit, že v tiskové zprávě stojí také následující: "Ve fiskálním roce 2011 bude náš line-up zaměřen více na konzole Xbox 360 a PlayStation 3, u kterých očekáváme zaručený růst tržeb z vydaných her."

Vypadá to, že fiskální rok 2011 bude pro Ubisoft opravdu hodně ziskový, jelikož kromě třetího dílu Assassin’s Creed plánuje firma vydat také nový díl ze série akčních závodů Driver, strategii R.U.S.E, akční adventuru I Am Alive a další Ghost Recon.

Zdroj: VG247


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole