Nový časopis GameON na českém trhu

Na našem malém trhu se o přízeň čtenářů perou již čtyři herní magazíny; naši kolegové z papírového Doupěte, LevelScore i Gamestar. O to více zarážející je příchod dalšího časopisu, tentokrát s rekordně nízkou cenou 12,-Kč za výtisk, s názvem GameON. Ten svým čtenářům nabízí čtení na dvaapadesáti stránkách a jeho autory jsou převážně VŠ studenti oboru IT. Novému časopisu se na zoubek podíval český Gamespot, jenž však neprojevil příliš sympatií vůči začínajícímu projektu. V diskuzních fórech se pak šéfredaktor časopisu, pan Petr Kárník, za všechny chyby omluvil a slíbil, že v příštím čísle, jenž vychází 26. května, bude vše v pořádku. Časopisu přejeme jen úspěchy.

Zdroj: Gamespot.cz

 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce