Nový datadisk k Sims 2 vyjde už v září

Společnost Electronic Arts včera oznámila, že nový přírůstek do rodiny nejprodávanější hry všech dob se bude jmenovat The Sims 2 Bon Voyage a vyjde už začátkem září. Simíkům hra díky přídavku nabídne rozsáhlé možnosti cestování od Blízkého východu přes vrcholky hor až po tropický ostrov. S tím pochopitelně souvisí spousta nových aktivit, kterým se Simíci budou moct věnovat: stavění z písku, opalování, meditace v luxusních lázních a mnoho dalšího.

  

Zajímavé je, že Simíci se na svých cestách budou učit zvykům navštívených zemí a kultur, jako jsou např. pozdravy či tance, a po návratu mohou znalosti předávat sousedům. Z dovolené si také půjde dovézt šperky, dárečky, nebo dokonce i novou lásku – jen ať vám sousedé závidí překrásnou hula-hula tanečnici!

 

„The Sims 2 Bon Voyage přináší do hry tolik nových možností a lokací, že překvapení fanoušků a jejich Simíků ze všech tří exotických lokací nebude brát konce,“ pyšní se viceprezident a šéf studia Sims divize, Rod Humble, a pokračuje: „Každý člen rodiny by si měl najít svoje: máma si odpočine v lázních, táta procvičí Tai Chi, děti zažijí hromadu dobrodružství v dosud největším herním objektu, pirátské lodi.“ Podle všeho lze zatím soudit, že Bon Voyage bude jedním z nejpropracovanějších datadisků, jaké série spatřila; na finální verdikt si však ještě chvíli počkáme.

Zdroj: Gamespress

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A