Nový datadisk k Sims 2 vyjde už v září

Společnost Electronic Arts včera oznámila, že nový přírůstek do rodiny nejprodávanější hry všech dob se bude jmenovat The Sims 2 Bon Voyage a vyjde už začátkem září. Simíkům hra díky přídavku nabídne rozsáhlé možnosti cestování od Blízkého východu přes vrcholky hor až po tropický ostrov. S tím pochopitelně souvisí spousta nových aktivit, kterým se Simíci budou moct věnovat: stavění z písku, opalování, meditace v luxusních lázních a mnoho dalšího.

  

Zajímavé je, že Simíci se na svých cestách budou učit zvykům navštívených zemí a kultur, jako jsou např. pozdravy či tance, a po návratu mohou znalosti předávat sousedům. Z dovolené si také půjde dovézt šperky, dárečky, nebo dokonce i novou lásku – jen ať vám sousedé závidí překrásnou hula-hula tanečnici!

 

„The Sims 2 Bon Voyage přináší do hry tolik nových možností a lokací, že překvapení fanoušků a jejich Simíků ze všech tří exotických lokací nebude brát konce,“ pyšní se viceprezident a šéf studia Sims divize, Rod Humble, a pokračuje: „Každý člen rodiny by si měl najít svoje: máma si odpočine v lázních, táta procvičí Tai Chi, děti zažijí hromadu dobrodružství v dosud největším herním objektu, pirátské lodi.“ Podle všeho lze zatím soudit, že Bon Voyage bude jedním z nejpropracovanějších datadisků, jaké série spatřila; na finální verdikt si však ještě chvíli počkáme.

Zdroj: Gamespress

Nejnovější komentáře