Nový design Doupěte je tady!

Mluvilo se o něm v mnoha diskusích, slibovali jsme jej nesčetněkrát. A jak sami vidíte, konečně je tady. Co? Kdo? Přece nový design Doupěte! Pokud se chcete dozvědět něco málo o tom, co nový vzhled Doupěte přinesl a co vzal, prosím, račte kliknout.
Nový design Doupěte je tady!

Tak a je to tady! Po všech těch slibech a plánech se podařilo nejen vymyslet, ale i naprogramovat a dokonce i rozchodit nový design, který se na vás v tomto okamžiku směje z vašeho monitoru. Pějme tedy chválu a hosana na našeho programátora, že to nakonec dokázal!

Nový design by měl - kromě toho, že skvěle vypadá - vylepšit i několik věcí, na které jste si stěžovali. Jednak by díky přepsání různých skriptů mělo být načítání Doupěte o něco rychlejší a titulka o něco přehlednější. Kromě toho, že zde najdete všechno, co zde již bylo, přiblyo nám zde nové fórum; ale myslím, že s tím se už seznámíte sami.

Ovšem - jak nás učí historie - nic nemusí být dokonalé hned od začátku. Spíše naopak; než se nové věci zapracují, mají tendence drhnout, skřípat a v případě internetu ještě horší vylomeniny. Design sice prošel fází testování, ale přeci jenom, stát se může... Pokud tedy narazíte na jakýkoli problém, napište nám o něm do diskuse pod tímto článkem.

Další věcí je samozřejmě vzhled samotného designu. Komě toho, že je zde (ve sloupci vpravo) anketa, ve které nám můžete říci, jak se vám nový vzhled Doupěte líbí, můžete nám samozřejmě do diskuse psát i konkrétní nápady, návrhy nebo připomínky.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce