Nový díl Call of Duty má mít dle uniklých materiálů podtitul Ghosts

Do určité míry se tak potvrdily dřívější spekulace od fanouška na YouTube.
Nový díl Call of Duty má mít dle uniklých materiálů podtitul Ghosts

Asi před měsícem se objevily na YouTube kanále uživatele jménem Drift0r spekulace o novém díle série Call of Duty. Na Doupěti jsme se tomu moc nevěnovali, protože fanoušek na YouTube není zrovna důvěryhodný zdroj.

Nicméně dnes obchodní řetězec Tesco předčasně uvolnil (ze stránek už však zmizely) obaly nových dílů a potvrdila se tak jedna věc, kterou Drift0r tvrdil – nový díl se skutečně má jmenovat Call of Duty: Ghosts. Název potvrdily i reklamní materiály řetězce Target.

Target.jpgTesco.jpg

Uniklé obaly však vyvrací další spekulaci, nová hra nebude jen na next-gen konzole, ale objeví se minimálně na X360 a PS3. Validita dalších Drift0rových informací tak rozhodně není vysoká. Tvrdí, že nový díl má vycházet z Modern Warfare, ale zároveň půjde svým směrem. Hra bude zasazená do budoucnosti, avšak bojovat se má současnými zbraněmi. Prý je tato podivnost vysvětlena příběhem.

Mimo to se dočkáme prý interaktivních nahrávacích obrazovek multiplayerových bitev. Místo koukání na artwork budeme slaňovat na bojiště z vrtulníku, či se plížit tam plížit. Tvůrci údajně přidají nové pohyby, jako je skluz a kutálení se, na konzole se vrátí i možnost vyklánění zpoza rohů. Mód Spec Ops dostane padáka a objeví se nějaká novinka. Tvůrci prý i přidají důraz na zničitelnost prostředí ve stylu Battlefieldu.

Drift0r (tedy jeho zdroj) tvrdí, že hra by měla být ohlášena na začátku května. Vzhledem k úniku obalů se to dá považovat za pravděpodobné. No, uvidíme.

Zdroj: Kotaku

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |