Nový Fable je oficiálně oznámen, vyvíjí ho Playground Games

Nový Fable je oficiálně oznámen, vyvíjí ho studio Playground Games a jedná se o restart série. To je vlastně vše, co víme.

Oznámení nového dílu Fable není tak úplně překvapující. Dlouho se ví o tom, že studio Playground Games, které se proslavilo sérií Forza Horizon, tvoří nějaké RPG. A diskuze o tom, že by Microsoft mohl obnovit značku Fable, která byla po zrušení studia Lionhead nějakou dobu mrtvá, s tím následovaly. I tak ale musím uznat, že se množily diskuze i o tom, že to RPG nemusí být Fable, takže jsem měl jakožto fanoušek z oznámení velikou radost.

Trailer ukazuje vílu, jak si létá, než ji sežere žába... z toho moc nevyčteme (tedy až na znak cechovní pečeti na meči). Z popisu pod videem se ale dozvídáme, že se jedná o nový začátek legendární frančízy. A s ohledem na vysokou kvalitu her od Playground Games jsme rozhodně zvědaví, jak hra bude vypadat.

Nemáme tušení, když hra vyjde. Pravděpodobně však na Xbox Series X a PC a dost možná i na nynějším Xbox One. Po vydání se stane součástí Xbox Game Pass.

Váš názor Další článek: Sledujte přímý přenos z akce Xbox Games Showcase

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,