Nový Ghost Recon na Steamu nehledejte, Epic má další exkluzivitu

Další velká herní událost v podobě vydání Ghost Recon se obejde bez přičinění Steamu.
Nový Ghost Recon na Steamu nehledejte, Epic má další exkluzivitu

Ubisoft minulý týden představil svůj nový projekt ze série Ghost Recon s podtitulem Breakpoint a také oznámil, že tuto novinku podobně jako v případě hromady jiných her nenajdeme na Steamu. A jak už tomu tak v poslední době je, za vším hledej Epic Store. Už dříve podobný krok Ubisoft udělal u Tom Clancy´s The Division 2.

Ghost Recon Breakpoint odhalen: kombinuje to nejlepší z celé série

Ghost Recon Breakpoint odhalen: kombinuje to nejlepší z celé série

A právě tato spolupráce byla počátkem toho, za co teď Epic sklízí ovoce dál. Francouzský vydavatel se totiž rozhodl pro dlouhodobé partnerství s Epic Store a oznámil, že kromě The Division 2 budou na Epic Store exkluzivní i další vybrané tituly. Později se přidalo také Anno 1800, které si cestičku na Steam nenašlo a Breakpoint bude třetím velkým titulem Ubisoftu, který bude mít výhradní právo prodávat Epic Store.

Assassin

Assassin's Creed Unity si zdarma stáhly už 3 miliony hráčů

"V této dohodě jsme viděli velkou příležitost dostat hráče na naši vlastní platformu a zároveň podpořit partnera, který si cení naší práce a nabídl lepší podmínky. Vidíme to jako dlouhodobé pozitivum, protože už teď víme, že předobjednávek pro The Division 2 bylo mnohem více než v případě prvního dílu a předobjednávky na našem obchodu jsou šestinásobné," prohlásil generální manažer Ubisoftu Yves Guillemot při diskusi o výsledcích třetího kvartálu.

Epic Games získává tvůrce Rocket League pod svá křídla

Epic Games získává tvůrce Rocket League pod svá křídla

Ačkoliv jsou The Division a Ghost Recon AAA tituly, nejde o ty nejsilnější koně ve stáji Ubisoftu a zůstává pro nás tak otázkou, jestli se podobně společnost zachová i v případě Assassin´s Creed či Far Cry.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A