Nový Ghost Recon na Steamu nehledejte, Epic má další exkluzivitu

Další velká herní událost v podobě vydání Ghost Recon se obejde bez přičinění Steamu.
Nový Ghost Recon na Steamu nehledejte, Epic má další exkluzivitu

Ubisoft minulý týden představil svůj nový projekt ze série Ghost Recon s podtitulem Breakpoint a také oznámil, že tuto novinku podobně jako v případě hromady jiných her nenajdeme na Steamu. A jak už tomu tak v poslední době je, za vším hledej Epic Store. Už dříve podobný krok Ubisoft udělal u Tom Clancy´s The Division 2.

Ghost Recon Breakpoint odhalen: kombinuje to nejlepší z celé série

Ghost Recon Breakpoint odhalen: kombinuje to nejlepší z celé série

A právě tato spolupráce byla počátkem toho, za co teď Epic sklízí ovoce dál. Francouzský vydavatel se totiž rozhodl pro dlouhodobé partnerství s Epic Store a oznámil, že kromě The Division 2 budou na Epic Store exkluzivní i další vybrané tituly. Později se přidalo také Anno 1800, které si cestičku na Steam nenašlo a Breakpoint bude třetím velkým titulem Ubisoftu, který bude mít výhradní právo prodávat Epic Store.

Assassin

Assassin's Creed Unity si zdarma stáhly už 3 miliony hráčů

"V této dohodě jsme viděli velkou příležitost dostat hráče na naši vlastní platformu a zároveň podpořit partnera, který si cení naší práce a nabídl lepší podmínky. Vidíme to jako dlouhodobé pozitivum, protože už teď víme, že předobjednávek pro The Division 2 bylo mnohem více než v případě prvního dílu a předobjednávky na našem obchodu jsou šestinásobné," prohlásil generální manažer Ubisoftu Yves Guillemot při diskusi o výsledcích třetího kvartálu.

Epic Games získává tvůrce Rocket League pod svá křídla

Epic Games získává tvůrce Rocket League pod svá křídla

Ačkoliv jsou The Division a Ghost Recon AAA tituly, nejde o ty nejsilnější koně ve stáji Ubisoftu a zůstává pro nás tak otázkou, jestli se podobně společnost zachová i v případě Assassin´s Creed či Far Cry.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma