Nový MechWarrior oficiálně s detaily

Pro fanoušky MechWarrior to zase není takové překvapení, jaké by si tato série určitě zasloužila. Po třech teaserech jsme se konečně dočkali plnohodnotného traileru, který nabízí rovnou i gameplay záběry. Vývojářský tým Piranha Games se potom pro kolegy z IGN malinko rozpovídal a prozradil několik cenných detailů.

Jisté je, že nový MechWarrior nebude žádným pátým dílem, ale jedná se o zcela novou hru, která restartuje celou sérii. Příběh je zasazen na planetu Deshler v roce 3015, což znamená, že se nový díl přesouvá před první díl celé série. Vžijete se do role nevychovance a flákače Adiana Kohla, který místo vzdělání vyhledává spíše zábavu a život má, jak se říká na háku. To se však změní v den D, kdy se House Kurita rozhodne si podrobit planetu Deshler masivní invazí a zabije nám celou rodinu, což mladíka naštve a motivuje ho to k boji.

Stejně jako ve starších dílech, tak i v tomto bude spoustu mechů, které budou rozděleny do několika kategorií podle specializace a dovedností. Vyberete si mecha a pustíte se do boje, samozřejmě nechybí ani nejrůznější vylepšování zbraní, obranného mechanismu nebo vzhledu. Oproti starším dílům se autoři snaží udržet hráče v jednom mechu po celou dobu hry, proto při rozhodování strávíte nejspíš mnohem více času než dříve, jelikož výběr bude zásadní. Budete se učit s novým strojem a časem přijdete i na zajímavé bojové techniky a možnosti. Záměr Piranha Games je jasný, udržet hráče po celou hru v jednom mechu aby si potom celou hru zahrál znovu s jiným strojem, ale co když vás zničí a vy se budete muset katapultovat? Co nastane potom?

mechwarrior-project-1.jpgmechwarrior-project-10.jpg

Zatím není známo konkrétní číslo mechů, ale jisté je, že budou minimálně čtyři, a to v kategorii light class Jenner, v heavy class Warhammer a Rifleman a v assault class Atlas Prime.

Celá kampaň bude podporovat kooperační mód pro čtyři hráče a samozřejmě nebude chybět ani multiplayer, kde budou moci proti sobě hrát, jak majitelé Xboxu 360, tak i PC.

mechwarrior-project-4.jpgmechwarrior-project-5.jpg

Vše vypadá zatím více než dobře, uvidíme jak se s tím kluci z Piranha Games poperou a zda dokážou navázat na staré dobré časy. Podle gameplay záběru to vypadá, že dokážou, ale nechvalme něco, co jsme si ještě nezahráli.

Lákavé je, že nový MechWarrior běží na upravovaném Unreal Engine 3, ale kdy se přesně objeví na pultech obchodů ve verzích pro PC a Xbox 360 zatím není známo.

 mechwarrior-project-11.jpg mechwarrior-project-12.jpg
mechwarrior-project-13.jpg mechwarrior-project-14.jpg
mechwarrior-project-15.jpg mechwarrior-project-16.jpg
mechwarrior-project-17.jpg mechwarrior-project-18.jpg
mechwarrior-project-19.jpg mechwarrior-project-2.jpg
mechwarrior-project-20.jpg mechwarrior-project-3.jpg
mechwarrior-project-6.jpg mechwarrior-project-7.jpg
mechwarrior-project-8.jpg mechwarrior-project-9.jpg

 

Zdroj: IGN

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Mashinky jsou v předběžném přístupu, pojďte si hrát s vláčky

Mashinky jsou v předběžném přístupu, p…

Nové tratě ve strategické hře Mashinky volají po pořádném řediteli, který postaví železniční impérium. V předběžném přístupu už ode dneška!

6.  10.  2017 | | 25 N/A
Praha stověžatá aneb projížďka hlavním městem ve Forza Motorsport 7 (galerie)

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním…

Forza Motorsport 7 je na světě a stejně tak jako v předchozích dílech, i nyní máme možnost zajezdit si skrze historické centrum Prahy. Pokochejte se s námi.

13.  10.  2017 | | 13 N/A
Žánr Battle Royale bere trh útokem, podívejte se na nejlepší hry

Žánr Battle Royale bere trh útokem, po…

Battle Royale sice není žádný nově objevený žánr, ale až nyní ukazuje svůj pravý potenciál. Nejenže prodejní čísla obrovsky narůstají, ale počet hráčů přesahuje i takové stálice, jako je Counter-Strike Global Offensive nebo Dota 2.

11.  10.  2017 | | 4 N/A
Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytávce Ansel skoro jako přímý přenos

Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytáv…

Pro Evolution Soccer 2018 rozhodně má své problémy, ale díky funkci típání screenshotu Ansel od společnosti Nvidia z toho můžete udělat pořádnou podívanou.

8.  10.  2017 | | 3 N/A
Světové recenze Middle-earth: Shadow of War mluví o hitu

Světové recenze Middle-earth: Shadow o…

Pokračování výletu do Mordoru je tu a můžeme-li věřit zahraničním kritikům, jde o důstojného nástupce.

10.  10.  2017 | | 2 N/A
Star Wars Battlefront II vypadá ve 4K úchvatně, podívejte se

Star Wars Battlefront II vypadá ve 4K …

Nový Battlefront je takřka za rohem a internet se začíná plnit novými pohlednicemi z betatestu. Již brzy vám přineseme naše dojmy, prozatím si užijte parádní 4K obrázky.

6.  10.  2017 | | 3 N/A
FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

Po nejnovějším ročníku fotbálku PES se vrací i EA se svou značkou. Je FIFA nejlepším fotbalem na trhu?

9.  10.  2017 | | 1 N/A
Middle-earth: Shadow of War - naplňte svůj osud (recenze)

Middle-earth: Shadow of War - naplňte …

Talion se vrací, aby dobyl Středozem a navždy zbavil svět zla. Povede se mu to tentokrát?

17.  10.  2017 | | 3 N/A