Nový MechWarrior oficiálně s detaily

vytisknout velikost písma

Pro fanoušky MechWarrior to zase není takové překvapení, jaké by si tato série určitě zasloužila. Po třech teaserech jsme se konečně dočkali plnohodnotného traileru, který nabízí rovnou i gameplay záběry. Vývojářský tým Piranha Games se potom pro kolegy z IGN malinko rozpovídal a prozradil několik cenných detailů.

Jisté je, že nový MechWarrior nebude žádným pátým dílem, ale jedná se o zcela novou hru, která restartuje celou sérii. Příběh je zasazen na planetu Deshler v roce 3015, což znamená, že se nový díl přesouvá před první díl celé série. Vžijete se do role nevychovance a flákače Adiana Kohla, který místo vzdělání vyhledává spíše zábavu a život má, jak se říká na háku. To se však změní v den D, kdy se House Kurita rozhodne si podrobit planetu Deshler masivní invazí a zabije nám celou rodinu, což mladíka naštve a motivuje ho to k boji.

Stejně jako ve starších dílech, tak i v tomto bude spoustu mechů, které budou rozděleny do několika kategorií podle specializace a dovedností. Vyberete si mecha a pustíte se do boje, samozřejmě nechybí ani nejrůznější vylepšování zbraní, obranného mechanismu nebo vzhledu. Oproti starším dílům se autoři snaží udržet hráče v jednom mechu po celou dobu hry, proto při rozhodování strávíte nejspíš mnohem více času než dříve, jelikož výběr bude zásadní. Budete se učit s novým strojem a časem přijdete i na zajímavé bojové techniky a možnosti. Záměr Piranha Games je jasný, udržet hráče po celou hru v jednom mechu aby si potom celou hru zahrál znovu s jiným strojem, ale co když vás zničí a vy se budete muset katapultovat? Co nastane potom?

mechwarrior-project-1.jpgmechwarrior-project-10.jpg

Zatím není známo konkrétní číslo mechů, ale jisté je, že budou minimálně čtyři, a to v kategorii light class Jenner, v heavy class Warhammer a Rifleman a v assault class Atlas Prime.

Celá kampaň bude podporovat kooperační mód pro čtyři hráče a samozřejmě nebude chybět ani multiplayer, kde budou moci proti sobě hrát, jak majitelé Xboxu 360, tak i PC.

mechwarrior-project-4.jpgmechwarrior-project-5.jpg

Vše vypadá zatím více než dobře, uvidíme jak se s tím kluci z Piranha Games poperou a zda dokážou navázat na staré dobré časy. Podle gameplay záběru to vypadá, že dokážou, ale nechvalme něco, co jsme si ještě nezahráli.

Lákavé je, že nový MechWarrior běží na upravovaném Unreal Engine 3, ale kdy se přesně objeví na pultech obchodů ve verzích pro PC a Xbox 360 zatím není známo.

 mechwarrior-project-11.jpg mechwarrior-project-12.jpg
mechwarrior-project-13.jpg mechwarrior-project-14.jpg
mechwarrior-project-15.jpg mechwarrior-project-16.jpg
mechwarrior-project-17.jpg mechwarrior-project-18.jpg
mechwarrior-project-19.jpg mechwarrior-project-2.jpg
mechwarrior-project-20.jpg mechwarrior-project-3.jpg
mechwarrior-project-6.jpg mechwarrior-project-7.jpg
mechwarrior-project-8.jpg mechwarrior-project-9.jpg

 

Zdroj: IGN

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 2 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |