Nový obrázek z adventury Posel Smrti

Od vývojového týmu Future Games jsme dostali nový screenshot z připravované adventury Posel Smrti. Slovem ho doprovodil Zdeněk Houb a pokud jste si to nemysleli už předtím, tak patrně nyní získáte dojem, že tu máme další hru na kterou se vyplatí čekat.
Nový obrázek z adventury Posel Smrti
Od vývojového týmu Future Games jsme dostali nový screenshot z připravované adventury Posel Smrti. Slovem ho doprovodil Zdeněk Houb a pokud jste si to nemysleli už předtím, tak patrně nyní získáte dojem, že tu máme další hru na kterou se vyplatí čekat.

Slovo Zdeňka Houba z vývojového týmu: Nový screenshot je z druhé kapitoly hry, z lokace zámku Black Mirror. V druhé kapitole bude většinu dne pršet a právě déšť si můžete na screenshotu prohlédnout. Na dešti jsme dlouho pracovali a ve své finální podobě je skutečně realistický. Ze statického obrázku nelze získat přesnou představu, ale v připravované demoverzi si budete moct déšť vychutnat v pohybu. S deštivým počasím souvisí několik na sobě závislých efektů, které umocňují celkový realismus. Tento soubor efektů zahrnuje déšť, mlhu, záblesky hromu, odrazy kapek na vodních hladinách a loužích, a samozřejmě zvukové efekty. Mlha je řešena “prostorově“, což znamená, že čím dále vstupujete do ní, tím více se v ní ztrácíte.

Spolu s grafickými efekty nyní pracujeme i na zvukových efektech. Zvuk v celé hře je dělen do tří rovin. Hlavní úrovní je tzv. ambient fx, což je v podstatě zvuk okolního prostředí. Další dvě úrovně se dělí na zvukové efekty a mluvené slovo dabingu. U zvukových efektů se chci trochu pozastavit. Jistě většina z hráčů zná EAX od firmy Creative. Ten dává zvukům ve hrách další rozměr tím, že realtime počítá ozvěny a další efekty pro navození lepšího dojmu z prostoru. V naší hře také chceme navodit co nejlepší dojem z prostoru, avšak používáme k tomu jinou metodu. Každý zvuk je předem upraven studiovými DSP efekty tak, aby odpovídal dané lokaci. Jinak bude znít stejný zvuk v malém pokoji, uvnitř kostela nebo např. v podzemních dolech. Tuto metodu jsme zvolili proto, aby si i hráči kteří nevlastní zvukovou kartu podporující EAX standard mohli vychutnat zvuk stejně jako ti, kteří ji mají.

S tímto také souvisí zvuk chůze hlavní postavy, který se bude měnit nejen podle typu prostoru, ale také podle typu povrchu, po kterém zrovna jdete.

Oficiální stránky hry: http://www.futuregames.cz/poselsmrti/.

Posel SmrtiPosel Smrti

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

22.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A
To nejlepší z herní výstavy E3 2018: nové hity a budoucnost videoher

To nejlepší z herní výstavy E3 2018: n…

Největší světová multimediální výstava E3 je u konce a nám nezbývá, než se podívat na zoubek budoucnosti videoher.

18.  6.  2018 |