Nový Splinter Cell by si mohl vypůjčit některé prvky ze série Hitman

Sam Fisher opět jako špión a tichošlápek?

Posledních pár dílů špionážní série Splinter Cell se hodně zaměřovalo na akci, nedávno oznámené pokračování by se ale mohlo opět vrátit k více taktickému a tichému stylu původních dílů. Alespoň to tak tvrdí herní novinář webu GameBeat Jeff Grubb. 

"Ubisoft měl plány ještě před letošní výstavou E3 dát fanouškům možnost si zahrát nadcházející remake Prince of Persia: The Sands of Time a něco, co vypadalo jako prototyp k novému dílu série Splinter Cell," řekl Grubb. "Testeři s tím projektem nestrávili moc času, šlo o jednoduchý tutoriál a velmi krátkou sekci. Na první pohled to působilo jako kombinace her Splinter Cell a prvků rebootu Hitmana z roku 2016."

To by znamenalo, že Ubisoft opravdu přemýšlí o návratu k více původní atmosféře dílů jako Pandora Tomorrow či Chaos Theory, na což fanoušci čekají už dlouhé roky. Prozatím ale jde o čirou spekulaci a na přesnější informaci si budeme muset počkat. Prozatím jen víme, že nový Splinter Cell dostal zelenou a je v produkční fázi.

Váš názor Další článek: CD Projekt koupil studio zodpovědné za hru The Flame in the Flood

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

17:19 | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách