Nový Splinter Cell opět odložen

Člověk by skoro řekl, že je Splinter Cell: Conviction zakletý. Po řadě odkladů, zrušení a znovuobnovení vývoje se totiž tahle akce opět odsouvá. Prozradila to tisková zpráva Ubisoftu, v níž se můžeme dočíst, že se nového dobrodružství Sama Fishera dočkáme nejdříve v prvním čtvrtletí příštího roku. Původně se měl na trhu objevit již na konci roku 2007.

Splinter Cell ale zdaleka není jedinou hrou, kterou v poslední době postihlo něco podobného. Na některý z prvních tří měsíců příštího roku byl odložen rovněž Red Steel 2, a nemalého posunu se dočkal taktéž nový díl populární série Ghost Recon a katastrofický thriller I Am Alive. Dočkat bychom se jich tak nově měli mezi dubnem 2010 a březnem 2011.

"Skutečně nás velmi mrzí, že jsme museli odložit vydání několika velkých titulů," prohlásil v tiskové zprávě Yves Guillemot, CEO Ubisoftu, a dodal. "Avšak dospěli jsme k názoru, že z dlouhodobého hlediska je to pro Ubisoft to nejlepší řešení."

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A