Nový Thief se dostane také na PS3 a X360

Pokud očekáváte nejnovější pokračovaní hry Thief a neplánujete koupi nové konzole, nemusíte zoufat. Komunitní manažer Adam Badke včera potvrdil, že Thief vyjde i na současnou generaci konzolí.
Nový Thief se dostane také na PS3 a X360

Badke to prozradil společně s producentem titulu, Stéphanem Royem, na oficiálním fóru Eidosu, kde poznamenal: "Od oznámení hry Thief na PC a next-gen konzole jsme obdrželi velké množství otázek od členů komunity, jestli hra bude k dispozici také na současnou generaci konzolí. Next-gen platformy se pomalu blíží, ale pochopitelně někteří z nás jsou opatrní a nechtějí koupit velkou neznámou."

"Ano je to oficiální, Thief vyjde pro Playstation 3 a Xbox 360 společně s PC a next-gen verzemi. Jediný rozdíl bude ten, že na PC a nové generaci konzolí  bude pochopitelně vizuálně mnohem lépe vypadat, ale jádro hry zůstane všude stejné a nezměněné," dodal Roy.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole