Nový Tomb Raider a Hitman - SCi plánuje velký comeback

„S velkým očekáváním se těšíme na pokračování Just Cause a Battlestations: Midway, které jsou již ve vývoji, stejně jako na nové verze světově uznávaných frančíz Tomb Raider a Hitman.“ Tato slova zazněla z úst vedoucí společnosti SCi Jane Cavanaghové k příležitosti rekapitulace uplynulého fiskálního roku firmy. Potvrzují se tím spekulace nastartované, když SCi koupila držitele práv na nově zmíněné hry, Eidos Interactive. Bylo pouhou otázkou času, než se první oficiální informace o titulech objeví – kdo by si nechal uniknout potenciál Lary Croft, jejíž kolty rozžhavil návrat v Tomb Raider Anniversary? Ačkoliv sesterská série Hitman zažívá od prvních dílů série spíše klesající tendence, stále se drží v povědomí hráčů jako špičkové dílo, ba co víc, na 6. prosince tohoto roku se připravuje premiéra celovečerní filmové adaptace.

Jak si stojí samotná firma SCi? Zažila lepší časy. Oproti minulému roku, kdy vydělala cca 16,4 miliónů dolarů, letos se propadla do červených čísel a její ztráty činí 60,8 miliónů. Na vině se údajně podílí zejména příliš příkré snižování cen titulů pro Playstation 2 a pomalý rozjezd jejího nástupce. SCi věří v průnik PS3 na masový trh, nicméně podle jejích analytiků to bude trvat mnohem déle, než byly původní předpoklady.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

včera | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Hrajeme Battlefield 5: zasněžená válečná vřava je pastvou pro oči

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená váleč…

Ještě, než k vám dorazí naše plnohodnotné dojmy, se můžete podívat na osobní pohlednice našich vojáků z bitevní vřavy.

1.  7.  2018 | | 7 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A