Nový Tomb Raider a Hitman - SCi plánuje velký comeback

„S velkým očekáváním se těšíme na pokračování Just Cause a Battlestations: Midway, které jsou již ve vývoji, stejně jako na nové verze světově uznávaných frančíz Tomb Raider a Hitman.“ Tato slova zazněla z úst vedoucí společnosti SCi Jane Cavanaghové k příležitosti rekapitulace uplynulého fiskálního roku firmy. Potvrzují se tím spekulace nastartované, když SCi koupila držitele práv na nově zmíněné hry, Eidos Interactive. Bylo pouhou otázkou času, než se první oficiální informace o titulech objeví – kdo by si nechal uniknout potenciál Lary Croft, jejíž kolty rozžhavil návrat v Tomb Raider Anniversary? Ačkoliv sesterská série Hitman zažívá od prvních dílů série spíše klesající tendence, stále se drží v povědomí hráčů jako špičkové dílo, ba co víc, na 6. prosince tohoto roku se připravuje premiéra celovečerní filmové adaptace.

Jak si stojí samotná firma SCi? Zažila lepší časy. Oproti minulému roku, kdy vydělala cca 16,4 miliónů dolarů, letos se propadla do červených čísel a její ztráty činí 60,8 miliónů. Na vině se údajně podílí zejména příliš příkré snižování cen titulů pro Playstation 2 a pomalý rozjezd jejího nástupce. SCi věří v průnik PS3 na masový trh, nicméně podle jejích analytiků to bude trvat mnohem déle, než byly původní předpoklady.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

dnes | | 16 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A