Nový týden: BloodRayne 2 a PlayStation Portable

Recenze her Advent Rising, Everybody’s Golf, BloodRayne 2 * První dojmy ze Starship Troopers * Preview Prince of Persia 3: Kindred Blades, Age of Empires 3 * První dojmy: EyeToy Kinetic – zpevněte si tělo * PSP – otázky a odpovědi * A další články
Nový týden: BloodRayne 2 a PlayStation Portable

5x tip týdne: PSP – otázky a odpovědiRecenze: Advent Rising - podzimní hurikán přilétáRecenze: BloodRayne 2 - netrhejte upírům křídlaPrince of Persia 3: Kindred Blades - návrat temného bojovníkaPreview: Age of Empires 3 - král se vrací!

Plná hra týdne: Zdarma: Turrican 2002 - legenda je zpět

Pondělí - 5.9.2005 ... PSP - otázky a odpovědi

PSP – otázky a odpovědi

Martin Zavřel: "Nová herní platforma na našich pultech vzbudila právem mimořádný zájem. My se nyní na kapesní PlayStation podíváme znovu, tentorkát z praktičtějšího hlediska. Rozebereme například výdrž baterky, firmware 2.0 či hry a filmy dostupné pro PSP v první vlně." (celý článek)

NAOSTRO: Ptejte se Daniela Mikšovského, pořadatele InvexCupu

Jan Morkes: "Mistrovství ČR v počítačových hrách, které loni navštívilo údajně okolo 110000 zájemců, se blíží. Chystá se pořadatel největší herní akce u nás na pokoření tohoto rekordu? Bojí se přímé konkurence v podobě kvalifikace na WCG? Zeptejte se a vyhrajte předplatné!" (celý článek)

Plná hra:  Zdarma: Operation Cucumber - výbušné okurky

Bleskovka dne: Mortal Kombat: Shaolini se vrací

Úterý - 6.9.2005 ... Recenze Advent Rising

Recenze: Advent Rising - podzimní hurikán přilétá

Kamil Gric: "Advent Rising s sebou nesl poselství Orsona Scotta Carda i příslib epického dobrodružství, které známe jen z filmu. Svůj slib v mnohém dodržel. Tvůrci vytvořili opus, který se v každém okamžiku chová jako filmový snímek. Silné hudební motivy, emoce prostupující příběhem, ale jedna velká kaňka: hratelnost." (celý článek)

  

Byznys hrátky - Blizzard soud skončil, Activision začíná

Martin Boček, Petr Kolář: "Blizzard ukončil spor s Bnetd * Xbox 360 Live! má své ceny * Activision žalováno pro podvody * Codemasters vypouští splašky * WCG 2006 budou v Monze * Střípky herního byznysu a klasické tabulky nesmí chybět" (celý článek)

Plná hra: Zdarma: Super Johann - skákačka na mobil

Bleskovka dne:  Tvůrce série Myst zavírá brány

Středa - 7.9.2005 ... Recenze BloodRayne 2

Recenze: BloodRayne 2 - netrhejte upírům křídla

Jiří Mataj: "Barmani z Terminal Reality nám namixovali pokračování krvavého koktejlu s přitažlivou upírkou v hlavní roli. Stačí drahé Rayne dech na to, aby vyzvala k souboji prince perského? Jen masakrování davů nepřátel dobrou hru neudělá. Přečtěte si, nakolik si toho byli vědomi autoři." (celý článek)

  

Recenze: Everybody’s Golf – opravdu pro všechny

Karel Kališ: "Nemáte vlastního caddieho, nevíte co znamená birdie, green je pro vás barva a pod slovem železo si představujete kus trubky? Nevadí, i vy se opravdu můžete přesvědčit, že golf není jen nudná snobárna a užít si pekelně zábavné odpaly na vaší PS2." (celý článek)

  

Plná hra: Zdarma: The Strategist - nejen online strategie

Bleskovka dne: Konzole nové generace na Tokio Game Show

Čtvrtek - 8.9.2005 ... Preview Prince of Persia 3

Prince of Persia 3: Kindred Blades - návrat temného bojovníka

Martin Klekner: "Jemná princátka jsou dávno z módy. Jen pohleďte na Prince z Persie, objevil své temné já a vydává se s ním na cestu za spásou rodného Babylonu. A nebo za zničením? Výjev z budoucnosti města měst vám přinese toto preview." (celý článek)

  

První dojmy: Starship Troopers - Život brouka

Ladislav Nosákovec: "Hvězdná pěchota si v historii herního průmyslu vysloužila zatím pouze jediné zpracování, a to navíc průměrné. Nyní se připravte na něco úplně jiného. Starship Troopers je nadějnou FPS, ve které se spotřebovaný sliz počítá na tuny…" (celý článek)

  

Nové hry na obzoru: luxusní next-gen závody

Jan Horčík: "Zkušené studio Asobo připravuje na příští rok pořádný nářez v podobě závodů Grand Raid Offroad * Neznámí Mythopoea Games chystají RPGčko Storms over Anthon * Nadšené ruské studio Step CG chystá, mimo tuny dalších projektů, také adventuru Star Heritage 1: The Black Cobra" (celý článek)

  

Plná hra: Zdarma: Kyoto Village - zachraňte sourozence!

Bleskovka dne: GALERIE: Tekken 5: Dark Ressurection

Pátek - 9.9.2005 ... Preview Age of Empires 3

Preview: Age of Empires 3 - král se vrací!

Jan Horčík: "Zlatá éra realtime strategií je dávno pryč. Přesto se každým rokem objevují desítky nových titulů, někdy průměrných, jindy excelentních, které znovu dokazují, že tenhle žánr je stále živ a v plné síle. Na letošní zimu vám radíme nakoupit dopředu zásoby jídla a pití, vychází totiž třetí pokračování legendy!" (celý článek)

  

První dojmy: EyeToy Kinetic – zpevněte si tělo

Lenka Vlková: "USB kamerku dodávanou ke slavné hře EyeToy již určitě každý z vás zná. Můžete s ní tančit, ovládat všemožné hry pomocí pohybů vlastního těla či dokonce létat. Tvůrci se ale rozhodli zajít ještě dál a přimět nás cvičit! Jak to po prvním vyzkoušení vypadá a zda je na co se těšit, to se dočtete právě zde." (celý článek)

  

Týden v rubrice Plné hry - kuličky a vesmír

Tomáš Vrána: " Návštěva z vesmíru, ovládání kuličky, dobrodružné hopsání a dokonce i vybuchující okurky. Takovou kombinaci svět ještě neviděl! Je mi potěšením, že vám mohu podobný mišmaš v týdenním přehledu naservírovat až pod nos. " (celý článek)

Plná hra: Zdarma: Rumble Box - kostičkovaná řežba!

Bleskovka dne: The Suffering bude na stříbrném plátně

Sobota - 10.9.2005 ... Stahujte nová dema a videa!

Nová Mega: Džungle demovezí

Petr Kolář: "Týden úrodný na demoverze vždy nutí k zamyšlení. Co bude hitem? Vietcong 2, nebo Bet on Soldier? Age of Empires 3, nebo spíše Blitzkrieg? A takto pokračujeme i u videa, kde naleznete třeba Tekken, NFS: Most Wanted, The Movies, Far Cry Instincts a jiné." (celý článek)

Plná hra: Zdarma: Turrican 2002 - legenda je zpět

Bleskovka dne: Konec násilných her v Kalifornii?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |